Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė pdf, epub, mobi

Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė | Vina Jackson

Atsisiųsti knygą Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786090400593


 • Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė.pdf
  Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė.epub
  Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė.mobi


  Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aštuoniasdešimt dienų. Auksinė aprašymas

  Aprašymas

  Gyvenimas yra šokis. Kad gražiai šoktum, būtina mylėti.

  Mane visada traukė blogi berniukai.
  Kai užaugau, jie tapo blogais vyrais…

  Jaunystėje rusė šokėja Liuba pamilo negerą vyruką, dailų, bet pavojingą prekeivį gintaru, kuris pranykdavo ištisiems mėnesiams, o paskui tikėdavosi, kad Liuba viską mes, kai tik jis paskambins. Mergina turi sau pripažinti, kad pabėgimas į Rusiją neišsklaidė traukos viliokliui Čėjui, su kuriuo ji nutraukė karštus santykius išsiaiškinusi šokiruojančią mylimojo paslaptį.
  Liuba leidžiasi į savęs atradimo kelionę nuo elitinių privačių Naujojo Orleano klubų iki paslaptingos roko žvaigždės Vigo Franko dvaro Londone. Jaudinanti šokėjos patirtis ir nuotykiai suveda ją su aistringa raudonplauke smuikininke Samer ir Loralina, tamsių aistrų kupina moterimi. Ar šis naujasis gyvenimas suteiks Liubai taip trokštamą pasitenkinimą, ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras?

  Iš anglų kalbos vertė Viktorija Švedaitė

  Leave a Reply