Ateinantį saulėlydį pdf, epub, mobi

Ateinantį saulėlydį | Nora Roberts

Atsisiųsti knygą Ateinantį saulėlydį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 528
 • ISBN ar kodas: 9789955137481


 • Ateinantį saulėlydį.pdf
  Ateinantį saulėlydį.epub
  Ateinantį saulėlydį.mobi


  Ateinantį saulėlydį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ateinantį saulėlydį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ateinantį saulėlydį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ateinantį saulėlydį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ateinantį saulėlydį aprašymas

  Aprašymas

  Kupinas įtampos, šeimos santykių ir iškrypusios aistros Noros Roberts romanas “Ateinantį saulėlydį”.

  Bodinų ranča ir poilsio centras vakarų Montanoje yra sėkmingas šeimos verslas, idiliška vieta poilsiautojams. Daugiau nei trisdešimt tūkstančių akrų teritoriją ir keturių kartų namus valdo Bodinė Longbou, padedama gausaus personalo bei neseniai pasamdyto Keileno Skinerio. Kadaise šeimoje buvo dar viena moteris — Bodinės teta Elisė, kuri jauna būdama pabėgo iš namų, kai Bodinė dar nebuvo gimusi. Elisė taip ir negrįžo, ir Longbou šeima nemėgsta daug apie ją šnekėti. Jaunesnieji, niekada tetos nematę, laiko ją seniai mirusia. Bet Elisė gyva. Ir gyvena ne taip toli nuo rančos, naujoje šeimoje, kurios pati nepasirinko.

  Kai barmenė vėlai naktį išeina iš darbo kurorto restorane, o Bo su Kelu randa ją gulinčią sniege, pasirodo pirmieji požymiai, kad aplink stūksančiuose kalnuose tyko pavojus. Policija įtaria Kelą, bet Bodinė juo pasitiki, o kai randamas dar vienos moters kūnas ir Longbou šeima nespėja atsigauti po netikėto Elisės grįžimo, visiškai atsiduoda į jo rankas. Paini Elisės istorija, papasakota šeimai apie savo praeitį — ir jų laukiančias grėsmes, — bus tikras šeimos jausmų išbandymas, kuris nublokš Bodinę į neįsivaizduojamą tamsą.

  “Nora Roberts moka sukurti įdomią istoriją, suderindama romantinį pasakojimą su įtemptu siužetu, bet šįkart knyga yra kur kas gilesnė, paslaptis — labiau daugiasluoksnė, o kurdama Elisės personažą autorė visai kitu lygiu tyrinėja psichologinę ir emocinę traumą, kurią lyg balzamas gydo mylinčios šeimos artumas. Pindama sudėtingesnį pasakojimą, atskleidžiantį tamsias paslaptis, autorė išgauna stulbinantį efektą.”

  Kirkus

  Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

  Leave a Reply