Ateinu kaip gailestingumo Karalius pdf, epub, mobi

Ateinu kaip gailestingumo Karalius | Sud. A. Navickas, K. Dvareckas

Atsisiųsti knygą Ateinu kaip gailestingumo Karalius pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bernardinai.lt

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 148
 • ISBN ar kodas: 9786098086140


 • Ateinu kaip gailestingumo Karalius.pdf
  Ateinu kaip gailestingumo Karalius.epub
  Ateinu kaip gailestingumo Karalius.mobi


  Ateinu kaip gailestingumo Karalius pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ateinu kaip gailestingumo Karalius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ateinu kaip gailestingumo Karalius knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ateinu kaip gailestingumo Karalius pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ateinu kaip gailestingumo Karalius aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Ateinu kaip gailestingumo Karalius” kurią įkvėpė šv. Faustinos Kovalskos Dienoraščiai, taip pat popiežiaus Pranciškaus iniciatyva paskelbti Gailestingumo jubiliejų.

  Knygą sudaro 33 dailininko Vaidoto Kvašio piešiniai ir 33 apmąstymai Dievo gailestingumo tema. Dailininkas, taip pat tekstų autoriai – kardinolas, vyskupai, dvasininkai, vienuoliai, pasauliečiai, dalinasi savąją susitikimo su Viešpaties gailestingumu patirtimi.

  Knyga “Ateinu kaip gailestingumo Karalius” – skirta kiekvienam žmogui, ieškančiam santykio su Dievu, alkstančiam tikėjimo, vilties ir meilės.

  “Ne, gailestingumas – tai ne glostymas “paplaukiui”. Greičiau – tiesa, kuria laikosi pasaulis. Tiesos paskatinti ir mes galime čia būti. Laikytis. Tverti. Ištverti ir net kažką sutverti.”

  Kunigas Arūnas Peškaitis OFM

  “Gerai, jei gailestis mus veda į užuojautą, o užuojauta – į gailestingumą. Tik gailestingumas vainikuoja meilę, kurios užuomazgos slypi užuojautoje ir gailestyje.”

  Kunigas Vladimir Solovej

  PALYDĖJIMAS

  PALYDĖJIMAS

  Pradžioje buvo Dievo Gailestingumas. Paradoksalus atsakas į nuopuolį. Malonė, už kurią sumokėta didžiausia kaina. Mirties kryžius, pražydęs Gyvenimu, įaugančiu į kiekvieną mūsų “taip”.

  Dievui nė vienas “taip” nėra per menkas.

  Jis pasirinko šv. Faustiną kaip Gailestingumo liudytoją, ir ji pasakė “taip”.

  Jis pasirinko pal. Mykolą Sopočką kaip šv. Faustinos palydovą, ir jis pasakė “taip”.

  Jis įkvėpė dailininką Vaidotą per grafikos darbus padėti mums artintis prie Gailestingumo slėpinio, ir jis pasakė “taip”.

  Jis įkvėpė dvasininkus, vienuolius, vienuoles, pasauliečius įžodinti savąją Gailestingumo patirtį, ir šie ištarė “taip”.

  Jis pakvietė Andrių, Kęstutį, Gediminą, Eleną Faustiną, Agnę tapti knygos, kurioje piešinių ir tekstų dermė drąsina kiekvieną skaitytoją atverti širdį Gailestingumui,

  pribuvėjais. Ir jie pasakė “taip”.

  Jis pakvietė visus, kurie gali prisidėti prie šios knygos gimimo, ir radosi tie, kurie sakė “taip”.

  Dabar Viešpats kreipiasi į Tave, skaitytojau, – ar turi drąsos išpažinti Dievą kaip

  Gailestingumą ir tarti: “pasitikiu Tavimi”?

  Dievas visada palieka pasirinkimą. Kiekvienas galime sakyti tiek “taip”, tiek “ne”. Tačiau visi “ne” galiausiai nugarma į nebūties bedugnę ir nėra prasmės jų prisiminti. Išlieka tik “taip”, kurių nė vienas Dievui nėra per menkas. Pabaigoje bus Dievo Gailestingumas. Nenustojantis stebinti atsakas į mūsų nuopuolius. Malonė, už kurią sumokėta didžiausia kaina. Gyvenimas, kuris atsiveria per Kryžiaus “taip” duris.

  Leidėjai

  Leave a Reply