Atleisk. Pasmerkta populiarumui pdf, epub, mobi

Atleisk. Pasmerkta populiarumui | Palmira Galkontaitė

Atsisiųsti knygą Atleisk. Pasmerkta populiarumui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 390
 • ISBN ar kodas: 9789955234975


 • Atleisk. Pasmerkta populiarumui.pdf
  Atleisk. Pasmerkta populiarumui.epub
  Atleisk. Pasmerkta populiarumui.mobi


  Atleisk. Pasmerkta populiarumui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Atleisk. Pasmerkta populiarumui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atleisk. Pasmerkta populiarumui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atleisk. Pasmerkta populiarumui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Atleisk. Pasmerkta populiarumui aprašymas

  Aprašymas

  Intriga ir ašaros, dramatiškos, netikėtos istorijos, priblokškiantys likimo vingiai, stulbinantis atvirumas… Šios knygos herojai – neišgalvoti. Tai žmonės, gyvenantys šalia mūsų, o jų istorijos – iš tikrųjų patirtos, išgyventos, nepagražintos, verčiančios susimąstyti. Savo vaikų dėl jų pačių gerovės išsižadėjęs rusas karininkas; kojų netekusi mergaitė Raselė, apie kurią kadai kalbėjo visa Lietuva, ir ją pasiaukojamai gydęs chirurgas; čečėno ir žemaitės sūnus, vėliau užaugintas sovietinės armijos pulkininko, karo veterano; Italijoje į vergiją parduotas jaunas lietuvis… Keliolikos tūkstančių kilometrų kelionės, bemiegės naktys – Airija, Rusija, Armėnija, Gruzija, Afganistanas, Lotynų Amerika.
  Per kelias pirmąsias savaites, vos debiutavusi, garsioji ir pirmoji Lietuvoje viešų išpažinčių laida „Atleisk” pelnė stulbinančius reitingus. Puslapis po puslapio verčiant šią knygą atsiskleidžia kankinanti laidos rengėjų darbo įtampa, kerinti, nenuspėjama paieškų kasdienybė ir dvejonės bei atsakomybė už viešai ištartą žodį, už parodytos istorijos padarinius.
  Televizijos žurnalistė, laidų vedėja Palmira Galkontaitė šioje knygoje pasakoja apie daugelio Lietuvos žiūrovų pamėgtą laidą „Atleisk”, nuo 1999 m. transliuotą per LNK, o 2004 m. pervadintą į „Nepriklausomą paieškų tarnybą” ir nuo 2008-ųjų rodomą per Lietuvos televiziją. Autorė praskleidžia lietuviškos televizijos pasaulio uždangą, supažindina su jos užkulisių „virtuve”. Taip pat suteikia progą skaitytojui tarsi pačiam dalyvauti laidos kūrimo procese, todėl knyga bus įdomi net ir tiems, kurie niekada nebuvo „Atleisk” ir „Nepriklausomos paieškų tarnybos” laidų žiūrovai.

  Leave a Reply