Atmintis ir tapatybė pdf, epub, mobi

Atmintis ir tapatybė | Jonas Paulius II

Atsisiųsti knygą Atmintis ir tapatybė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9955-619-42-2


 • Atmintis ir tapatybė.pdf
  Atmintis ir tapatybė.epub
  Atmintis ir tapatybė.mobi


  Atmintis ir tapatybė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Atmintis ir tapatybė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atmintis ir tapatybė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atmintis ir tapatybė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Atmintis ir tapatybė aprašymas

  Aprašymas

  ”Man buvo suteikta galimybė asmeniškai patirti “blogio ideologijas”. Tai yra kažkas, ko negalima ištrinti iš atminties. (…) Tikrąjį ano, visą Europą užliejančio, blogio dydį suprato netgi ne visi, kurie buvo pačiame šio sūkurio centre. (…) Tuomet mąsčiau, kad šis blogis tam tikru būdu buvo būtinas pasauliui ir žmogui. Kartais kai kuriose žmogaus egzistencijos akimirkose ir blogis pasirodo esąs naudingas, nes sukuria galimybes gėriui. Argi Johannas Wolfgangas von Goethe neapibūdino velnio, kaip tos jėgos,/ kuri nuolatos trokšta blogio ir visada įgyvendina gėrį”.
  “Nesiduok pikto nugalimas, bet nugalėk pikta gerumu” (Rom 12,21)
  Rašydamas šią knygą, Jonas Paulius II mintimis sugrįžo į 1993 metais Kastelgandolfe vykusius pokalbius. Du lenkų filosofai, Józefas Tischneris ir Krzysztofas Michalskis, Vienos Humanitarinių mokslų instituto (Institut für die Wissenschaften vom Menschen) įkūrėjai, jam pasiūlė kritiškai – istoriškai ir filosofiškai – analizuoti dvi XX amžių paženklinusias diktatūras – nacizmą ir komunizmą. Tuometiniai pokalbiai vėliau buvo užrašyti. Remdamasis šiais pokalbiais, Šventasis Tėvas panoro žengti pirmyn ir praplėsti apmąstymų akiratį: taip ir atsirado ši knyga, kurioje, vos įžengus į trečiąjį tūkstantmetį, aptariamos žmonijos likimą nulėmusios temos. Išskirtinio dėmesio vertas ir knygos epilogas: kas ištiesų įvyko lemtingąją 1981 m. gegužės 13 d., kai Joną Paulių II pašovė lig šiol neklydusio žmogaus kulka.

  Leave a Reply