Atmosferos ir hidrosferos apsauga pdf, epub, mobi

Atmosferos ir hidrosferos apsauga | Aušra Zigmontienė

Atsisiųsti knygą Atmosferos ir hidrosferos apsauga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 90
 • ISBN ar kodas: 9986057868


 • Atmosferos ir hidrosferos apsauga.pdf
  Atmosferos ir hidrosferos apsauga.epub
  Atmosferos ir hidrosferos apsauga.mobi


  Atmosferos ir hidrosferos apsauga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Atmosferos ir hidrosferos apsauga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atmosferos ir hidrosferos apsauga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atmosferos ir hidrosferos apsauga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Atmosferos ir hidrosferos apsauga aprašymas

  Aprašymas

  Leidinys “Atmosferos ir hidrosferos apsauga” skirtas Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos apsaugos inžinerijos specialybės magistrantūros II kurso studentams, studijuojantiems atmosferos apsaugos ir kontrolės bei hidrosferos apsaugos ir kontrolės disciplina.

  Laboratoriniai darbai supažindina su atmosferoje ir hidrosferoje dažniausiai cheminiais teršalais bei pagrindiniais kokybiniais ir kiekybiniais jų nustatymo metodais. Kiekviename darbe pateikiama teorinė dalis, naudojami prietaisai, darbų eiga, literatūros sąrašas.

  Leave a Reply