Atsisveikinimo bučinys pasimatymui pdf, epub, mobi

Atsisveikinimo bučinys pasimatymui | Joshua Harris

Atsisiųsti knygą Atsisveikinimo bučinys pasimatymui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 232
 • ISBN ar kodas: 9789955619468


 • Atsisveikinimo bučinys pasimatymui.pdf
  Atsisveikinimo bučinys pasimatymui.epub
  Atsisveikinimo bučinys pasimatymui.mobi


  Atsisveikinimo bučinys pasimatymui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Atsisveikinimo bučinys pasimatymui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atsisveikinimo bučinys pasimatymui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atsisveikinimo bučinys pasimatymui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Atsisveikinimo bučinys pasimatymui aprašymas

  Aprašymas

  Joshua Harris parašė knygą “Atsisveikinimo bučinys pasimatymui” būdamas dvidešimt dvejų. 1997 metais Jungtinėse Valstijose ji sukėlė audrą: aistringus ginčus prieš ir už. Ginčijamasi ir dabar. Ar galima ramiai kalbėti, kad dėl meilės reikia… atsisakyti pasimatymų!?

  Autorius skelbia naują požiūrį į draugystę ir pasimatymus. Pasakodamas apie savo kelionę į tikrąją meilę, jis moko skaitytojus jos laukti, jai ruoštis ir kviečia sužinoti, kokia yra Dievo tiesa apie meilę, skaistumą ir vienatvę.
  Tikrosios meilės paieškos – tai viena sunkiausių gyvenimo užduočių, ir „greito maisto restoranų“ mąstymo būdas čia netinka. Nesitikėkit, kad šią sunkią užduotį padės išspręsti televizija ar žurnalai. Šią knygą perskaitę sužinosite, nuo ko pradėti. Autoriaus mintys nėra vien davatkiški paistalai. Kelias, siūlomas šioje knygoje, yra kupinas iššūkių. Jis netinka tik skystablauzdžiams.

  Vertė Agnė Vaitoškaitė

  Leave a Reply