Augink pats. Daržovės pdf, epub, mobi

Augink pats. Daržovės | Alan Buckingham

Atsisiųsti knygą Augink pats. Daržovės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aktėja

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 20×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955212881 • Augink pats. Daržovės.pdf
  Augink pats. Daržovės.epub
  Augink pats. Daržovės.mobi


  Augink pats. Daržovės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Augink pats. Daržovės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Augink pats. Daržovės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Augink pats. Daržovės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Augink pats. Daržovės aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Augink pats. Daržovės” turėtų sudominti pradedančiuosius bei daržininkystės praktika užsiimančius daržininkus mėgėjus, kurie supranta daržovių svarbą mūsų gyvenime bei stengiasi sveikai ir racionaliai maitintis.

  Šioje knygoje skaitytojai susipažins su tradicinėmis bei mūsų šalyje rečiau auginamomis daržovėmis ir prieskoniniais augalais, ekologinės daržininkystės samprata.

  Daržovių augintojai sužinos, kaip planuojamas daržas, parenkama daržui vieta, panaudojamos terasos bei kiti maži, neišnaudoti sklypo ploteliai, parenkama dirva ir sėjomainos, auginamos daržovės ir daigai.

  Knygoje pateiktas išsamus kalendorinių darbų planas visiems mėnesiams, todėl skaitytojai galės iš anksto planuoti paruošiamuosius bei sėjos darbus. Šioje knygoje kiekvienas ras jam reikalingos informacijos, kaip prižiūrėti augalus, bei veiksmingai kovoti su augalų ligomis ir kenkėjais.

  Knyga praturtinta spalvingomis iliustracijomis, kuriose pateiktos daržovių rūšys, jų veislės, auginimas mažagabaritiniuose induose ( vazonuose, loveliuose ir kt. ), daržovių derinimas tarpusavyje ir su dekoratyviniais augalais, pavaizduoti daržo dekoratyvūs puošybos elementai ir kt.

  Tai bene išsamiausias leidinys, skirtas daržininkams.

  Leave a Reply