Augustinas iš Hipono. Biografija pdf, epub, mobi

Augustinas iš Hipono. Biografija | Peter Brown

Atsisiųsti knygą Augustinas iš Hipono. Biografija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žara

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9789986343448


 • Augustinas iš Hipono. Biografija.pdf
  Augustinas iš Hipono. Biografija.epub
  Augustinas iš Hipono. Biografija.mobi


  Augustinas iš Hipono. Biografija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Augustinas iš Hipono. Biografija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Augustinas iš Hipono. Biografija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Augustinas iš Hipono. Biografija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Augustinas iš Hipono. Biografija aprašymas

  Aprašymas

  “Jaudindamasis ir išgyvendamas augantį tikslo pojūtį (emocijų jauname žmoguje negalima nepaisyti), vis labiau įsiskaitydamas į Augustino raštus, stebėdamas intonacijos ir turinio pokyčius skirtingais jo gyvenimo laikotarpiais supratau, kad mano veikalas gali virsti tikra biografija. 1961 m. aš pradėjau dirbti ketindamas įprastine maniera parašyti knygą apie Augustino gyvenimą ir jo laikus. Apie 1963 m. suvokiau, kad galiu… parašyti galybėje kintančių aplinkybių nuolatos besikeičiančio vieno asmens vidinio augimo istoriją.”
  Peter Brown

  Knyga “Augustinas iš Hipono. Biografija” priklauso mokslo darbų ir šaltinių vertimų serijai Christiana tempora, kuri skiriama Vėlyvosios Antikos ir Viduramžių kultūrai ir istorijai. Vėlyvoji Antika ir ankstyvieji Viduramžiai – unikalus metas, kai pirmą kartą susidūrė ir įvairias sugyvenimo formas pasiūlė iki šiol kultūrinės Europos tapatybės pagrindą sudarančios, viduje taip pat gerokai įvairios, graikų, romėnų ir barbarų pasaulio „Antikos”, judaizmo ir krikščionybės religinės bei kultūrinės srovės.

  Po gerų trisdešimties metų, 2000 m., P. Brownas papildė savo jaunystės laikų knygą dviem dideliais skyriais, kuriuose ne tik apžvelgė XX a. pabaigoje atrastus naujus Augustino tekstus ir jų įnašą į ankstesnį jo gyvenimo ir mąstymo kelio pažinimą, ne tik įvertino per tą ilgą laikotarpį nueitus tyrimų žingsnius, bet dabar jau brandaus ir gyvenimo patirties pamokyto vyro akimis pažvelgė į kai kurias savo jaunystės idėjas ir „savaimesuprantamybes”. Šitaip P. Brownas eina tuo pačiu keliu, kuriuo, parašydamas Retractationes („Pataisymus”) ėjo ir pats Augustinas.

  Leave a Reply