Aukso dienos pdf, epub, mobi

Aukso dienos | Jude Deveraux

Atsisiųsti knygą Aukso dienos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955133414 • Aukso dienos.pdf
  Aukso dienos.epub
  Aukso dienos.mobi


  Aukso dienos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aukso dienos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aukso dienos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aukso dienos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aukso dienos aprašymas

  Aprašymas

  Romanas „Aukso dienos“ kupinas aistros, humoro, nepaprastų detalių ir kraują kaitinančių nuotykių. Jaudinanti ir meistriškai perteikta istorija.

  Angusas Makternas turi viską, ko trokšta gyvenime. Nors jo senelis kadaise kortomis pralošė šeimos žemes ir pilį, Angusas į savo pareigas žiūri rimtai ir yra gerbiamas vyrų bei dievinamas moterų.

  Kerinčiai graži ir kilusi iš privilegijuoto luomo Edilina simbolizuoja tai, ką niekina Angusas. Bet ir jis lieka merginos apstulbintas ir neilgai pajėgia slėpti jausmus, jos atstumtas, jaučiasi labai įžeistas ir – dar blogiau – pažemintas savo klano akyse. Tačiau Edilinai prireikia Anguso pagalbos, nes ji nori susigrąžinti iš tėvo paveldėtą auksą. Angusas pamina savo išdidumą ir nusprendžia padėti paveldėtojai, o už tai yra apkaltinamas merginos pagrobimu ir vagyste. Vengdamas teisinio persekiojimo, jaunuolis yra priverstas palikti viską, kas jam pažįstama bei mylima, ir bėgti su Edilina į Ameriką. Ten jie įveiks beveik nenugalimas kliūtis, nuolatos persekiojami žmogaus, trokštančio merginos aukso. Nors daug kas bandys juodu išskirti, Angusas ir Edilina suras meilę, tokią pat laukinę ir laisvą, kaip ir pats kraštas.

  “Drąsios veikėjos, niekšiški piktadariai ir nepaprastai žavingi herojai… veiksmas vystosi greitai, o kibirkščiuojanti meilės istorija neleis skaitytojui atsiplėšti. Bus sunku atsispirti Edilino kerams – dvaro rūmams, miestukui, daugelį paslapčių turinčiai moteriai.”

  Publishers Weekly

  “Džudė Devero žino, ko reikia skaitytojams – šmaikštaus dialogo, įdomaus fono ir siužeto vingių. Ji meistriškai perteikia romantiką.

  Desert Morning News (Salt Lake City)

  Vertė Jonas Čeponis

  Leave a Reply