Aukštyn kojom 3 pdf, epub, mobi

Aukštyn kojom 3 | Donald Bisset

Atsisiųsti knygą Aukštyn kojom 3 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 19×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9786094410420 • Aukštyn kojom 3.pdf
  Aukštyn kojom 3.epub
  Aukštyn kojom 3.mobi


  Aukštyn kojom 3 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aukštyn kojom 3 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aukštyn kojom 3 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aukštyn kojom 3 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aukštyn kojom 3 aprašymas

  Aprašymas

  Australija yra kitoje Žemės rutulio pusėje. Ji, regis, pasiekiama tik lėktuvu. Na, dar galima plaukti laivu ar bandyti raustis po žeme… Bet visai kas kita, jei esi dramblys! Į Australiją gali patekti net trimis būdais.

  Iššok aukštai aukštai ir nenusileisk dvylika valandų. Per tą laiką Žemė pasisuks, ir Australija atsiras po tavimi. Nepajėgi iššokti labai aukštai? Tada įremk straublį į žemę ir smarkiai papūsk – šausi aukštyn kaip raketa. Tingi smarkiai pūsti? Yra dar vienas būdas – labai saldus… Išgerk visą vonią šnypščiančio limonado. Tau viduriuose ims šnypšti kaip tikroje raketoje. Švyst – ir tu jau Australijoje! Bet taip keliauti gali tik… drambliai ir tik Donaldo Biseto pasakose aukštyn kojom.

  Iš anglų kalbos vertė Lilija Vanagienė ir Violeta Palčinskaitė

  Leave a Reply