Azuritijos kardinolai pdf, epub, mobi

Azuritijos kardinolai | Jurga Žąsinaitė

Atsisiųsti knygą Azuritijos kardinolai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9789986399353


 • Azuritijos kardinolai.pdf
  Azuritijos kardinolai.epub
  Azuritijos kardinolai.mobi


  Azuritijos kardinolai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Azuritijos kardinolai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Azuritijos kardinolai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Azuritijos kardinolai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Azuritijos kardinolai aprašymas

  Aprašymas

  Jos gyvenimas – lyg akvariumo žuvelės

  Jurga Žąsinaitė – rašytoja, humanitarinių mokslų daktarė, senosios lietuvių literatūros tyrinėtoja. Autorės literatūrologiniai ir grožiniai tekstai publikuojami įvairiuose mokslo ir kultūros leidiniuose. J. Žąsinaitė debiutavo 2008 m. apysaka „Akmeniniai Avondalio namai“.

  Naujausias autorės romanas „Azuritijos kardinolai“ pasakoja apie vienišos, savo tapatumo ieškančios moters patirtis, bevietiškumą, fizinę ir dvasinę motinystę, priverstinę ir pasirinktą tremtį.

  Pagrindinės kūrinio herojės gyvenimas – lyg akvariumo žuvelės. Savo auginamus kardinolus praminusi ją palikusių artimųjų vardais, ji lyg mėgina juos susigrąžinti, atrišti kadais užveržtus Gordijo mazgus.
  Į žaliąją Azuritiją ji atvyko uždirbti motinos gydymui. Miestely prie Gohto upės gavo darbą solidžioje kompanijoje. Perkrikštyta Pene, nuo ryto iki vakaro gipskartonių vienutėj maitina popierių ryjančią mašiną ir įtikinėja save, kad viskas dėl kilnaus tikslo.
  Bet ryšys su motina trupa. Ir atsivėrusią tuštumą užima Sibė ? krikštamotė, ateinanti iš savo laiko bei erdvių, plytinčių palei asbestinius Sajanus.

  Leave a Reply