Baden Badeno nebus pdf, epub, mobi

Baden Badeno nebus | Undinė Radzevičiūtė

Atsisiųsti knygą Baden Badeno nebus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9789955234890 • Baden Badeno nebus.pdf
  Baden Badeno nebus.epub
  Baden Badeno nebus.mobi


  Baden Badeno nebus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Baden Badeno nebus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Baden Badeno nebus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Baden Badeno nebus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Baden Badeno nebus aprašymas

  Aprašymas

  “Baden badeno nebus” – trečia Undinės Radzevičiūtės knyga po juodojo humoro ir absurdo mini romanų “Strekaza” ir “Frankburgas”. Tai keistos istorijos apie žmones, kurių jūs nesutiksite gatvėje, o jeigu ir sutiksite, jie tų istorijų niekada jums nepapasakos…

  Naujoji knyga “Baden Badeno nebus” atveria dar vieną šios talentingos kūrėjos briauną – mokėjimą pasakoti istorijas.

  Knygoje išlieka įprastas Undinės Radzevičiūtės stilius, įmanomas pavadinti „akupunktūrine proza“ – preciziški sakinių dūriai, taupus ir asketiškas kalbėjimas ir itin subtilus humoras.

  Rašytoja yra išleidusi šias knygas: “Strekaza” (2003), “Frankburgas” (2010), “Baden Badeno nebus” (2011), “Žuvys ir drakonai” (2013), “180” (2015).

  Naujausia Undinės Radzevičiūtės knyga “Kraujas mėlynas” (2017)

  Leave a Reply