Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose pdf, epub, mobi

Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose | Bob Woodward

Atsisiųsti knygą Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9786094791260


 • Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose.pdf
  Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose.epub
  Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose.mobi


  Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose aprašymas

  Aprašymas

  Knyga, kurios kai kas laukė su nekantrumu, o kai kas su baime – „Baimė: Trumpas Baltuosiusose rūmuose“ pasakoja apie pirmuosius du prezidento kadencijos metus ir parodo tikrąjį Donaldo Trumpo veidą.

  Tiriamosios žurnalistikos profesionalas Bob Woodward gali būti tituluojamas Baltųjų rūmų metraštininku. Jo plunksna ir aštrus žvilgsnis jau aprašė aštuonių JAV prezidentų vadovavimą nuo Nixono iki Obamos. Jis buvo tas žmogus, kuris atskleidė žymųjį Watergate skandalą, dėl kurio Richard Nixon buvo priverstas palikti postą. Šiandien kritiško ir profesionalaus žurnalisto žvilgsnis krypsta į Donaldo Trumpo administraciją.

  Kai 2016 m. galingiausios pasaulio valstybės prezidentu tapo ekscentriškasis milijardierius Donaldas Trumpas, visi sulaikę kvapą laukė, kaip toliau klostysis pasaulio politikos įvykiai. Drąsiais ir ne visada apgalvotais pareiškimais tiek oponentus, tiek šalininkus šokiravęs kandidatas stojo už JAV vairo ir nuo to laiko kiekvienas jo veiksmas nepalieka abejingų. Šiandien pagrindiniu politikos naujienų kanalu tapo prezidento asmeninė „Twitter“ paskyra, o priimti sprendimai supriešino jį su senais sąjungininkais.

  Knygos „Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose“ pagrindas – žurnalisto surinkti šimtai valandų interviu su administracijos darbuotojais ir kitais aukščiausiais valstybės pareigūnais, dokumentų, užrašų ir dienoraščių analizė. Bob Woodworth išsamiai ir detaliai aprašo, kaip Donaldas Trumpas priima aukščiausio lygio vidaus bei užsienio politikos sprendimus. Tai tiksliausias prezidentinio darbo portretas, sukurtas per pirmuosius jo vadovavimo metus.

  Pats Donaldas Trumpas į knygą reagavo sau būdingu stiliumi. Jis teigė, kad visi joje pasakojami dalykai yra pramanyti, o citatos išgalvotos – esą, jei būtų taip kalbėjęs, niekuomet nebūtų išrinktas JAV prezidentu. Nors dabar yra nusiteikęs kritiškai Bob Woodworht atžvilgiu, dar 2013 m. Trumpas pagyrė šio parašytą darbą apie Barako Obamos administraciją.

  2016 m. darytame interviu žurnalistas tuomet dar tik kandidato į prezidentus paklausė, ar šis sutinka su Barako Obamos žodžiais, kad tikroji galia yra tada, kai pasieki savo nenaudodamas smurto. Donaldas Trumpas sutiko – galia išties susijusi su pagarba. Tačiau, pridėjo jis, tikroji galia yra baimė. Iš čia ir kilo knygos pavadinimas.

  „Jei reikėtų išsirinkti vieną svarbiausią knygos „Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose“ vietą, tai būtų žinia, jog JAV prezidentas yra apsigimęs melagis… Woodwardas turi galimybę palyginti Trumpą ir Nixoną. Tačiau tai ne jo stilius. „Baimės“ pasakojimas vystosi lėtai. Jis veikiau primena ne uraganą, o lėtą tropikų audrą. Skaitytojas verčia puslapį po puslapio, nes smulkiausias ir nuobodžiausias sprendimų priėmimo detales aprašantis Woodwardas galiausiai pateisina knygos pažadą.“

  The New York Times

  Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

  Leave a Reply