Balandis ir aguona pdf, epub, mobi

Balandis ir aguona | Timo K. Mukka

Atsisiųsti knygą Balandis ir aguona pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789986398790


 • Balandis ir aguona.pdf
  Balandis ir aguona.epub
  Balandis ir aguona.mobi


  Balandis ir aguona pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Balandis ir aguona pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Balandis ir aguona knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Balandis ir aguona pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Balandis ir aguona aprašymas

  Aprašymas

  “Balandis ir aguona” – unikalaus balso suomių rašytojo romanas.

  Pietis, nuotykių ieškotojas, keliavęs po pasaulį, bet neradęs jame sau vietos, grįžta į gimtinę Suomijos Laplandijoje. Viskuo nusivylęs jis leidžia dienas lošdamas, kol kartą sutinka Darją – jaunutę merginą. Joje Pietis atpažįsta balandį, meilės nešėją, Afroditės paukštį. O jis pats – lyg juoda, svaiginanti blogio aguona, kuri visiškai užvaldo savąją Darją.

  Timo K. Mukka (1944-1973) – unikalaus balso Suomijos rašytojas, palikęs arkties mago, “jusliojo romantiko” legendą. “Balandis ir aguona” (1970) – paskutinis rašytojo kūrinys. Į jį sudėtos, rodos, visos per kūrybos metus autoriaus išgyventos patirtys: uždrausta meilė, nepakeliama būtis, egzistencinis nuovargis, susvetimėjimas ir neišgydoma žmonijos kvailybė.

  “Papasakosiu apie trisdešimt septynerių metų Piečio Kolstriomo ir septyniolikmetės Darjos Pauku meilę. Mėginsiu narplioti ir plėtoti trumpą ir paprastą reikalą taip, kad išryškėtų kas nors, kas šiaip gal liktų nepastebėta, kai laikraštyje tarp panašių naujienų bus rašoma: “…rastas irti pradėjęs jaunos merginos kūnas… ištrauktas į krantą… po tyrimų atpažinta kaip Darja Pauku, dingusi rugpjūtį… paskutinį kartą pastebėta niūrumu pagarsėjusio Piečio Kolstriomo draugijoje…” ir taip toliau.”

  Iš suomių kalbos vertė Urtė Liepuoniūtė

  Leave a Reply