Balansas kasdienybėje pdf, epub, mobi

Balansas kasdienybėje | Tautvilė Šliažaitė

Atsisiųsti knygą Balansas kasdienybėje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786090133293


 • Balansas kasdienybėje.pdf
  Balansas kasdienybėje.epub
  Balansas kasdienybėje.mobi


  Balansas kasdienybėje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Balansas kasdienybėje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Balansas kasdienybėje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Balansas kasdienybėje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Balansas kasdienybėje aprašymas

  Aprašymas

  Norėdami numesti svorio ar pasijusti geriau, dažnai griebiamės radikalių priemonių – norisi rezultatą pasiekti kuo greičiau. Atrodo, kad tam geriausiai tinka drastiškos priemonės. Tačiau knyga „Balansas kasdienybėje“ primena seniai žinomą tiesą, jog gražiu ir sveiku kūnu džiaugsimės tik ugdydami ilgalaikius įpročius – keisdami mitybą ir aktyviai gyvendami kiekvieną dieną. Tai knyga apie sveiką maistą, miego naudą, apie meilę sau, kitiems ir gyvenimui.

  Knygos autorė Tautvilė Šliažaitė teigia, kad sveikas gyvenimas – ne įvairios dietos ir organizmo alinimas. Svarbiausia į kasdienę mitybą įtraukti tinkamus produktus, ir atsisakyti menkaverčio ar net žalingo maisto. Mergina, anksčiau pati praktikavusi vegetarizmą, šiandien teigia – prieš atsisakant vienų ar kitų produktų, verčiau pabandyti suprasti, ko iš tiesų reikia jūsų organizmui. Knygoje „Balansas kasdienybėje“ ji dalinasi natūropatinės mitybos konsultantės patirtimi. Skaitytojai ne tik ras informaciją apie populiariausias maisto produktų grupes, jų ypatybes, bei pasiūlymus kokius produktus geriau rinktis. Bus ir siūlymų kai kuriuos produktus keisti alternatyviais – pavyzdžiui, karvės pieną pakeisti migdolų pienu, ir kaip šio produkto pasigaminti namie.

  Kiekvienas knygas skyrius išsamiai pasakoja apie įvairias produktų grupes ir jų savybes – vaisiai, daržovės, pieno produktai, mėsa, prieskoniai, druska, gėrimai. Perskaičius knygą grius ne vienas mitas. Ar naudinga žmogaus organizmui kava ir kiek per dieną reiktų išgerti vandens? Ar tikrai liesesni pieno produktai yra sveikesni? Ką daryti, jei nuo daržovių pučia pilvą? Kokie aliejai turėtų dominuoti virtuvėje? Kas turėtų riboti druskos kiekį? Kokius prieskonius pasirinkti kasdien virtuvėje ir kokių maisto priedų reiktų vengti? Jei jums kada nors kilo šie klausimai, atsiverskite „Balansas kasdienybėje“.

  Knygoje „Balansas kasdienybėje“ siūlomi sveikos gyvensenos principai paremti tikromis pacientų istorijomis. Čia rasite ne tik lengvai paruošiamų sveikų patiekalų receptų bet ir pasiūlymų, kokią virtuvės įrangą rinktis.

  Knygos autorė Tautvilė Šliažaitė – natūropatinės mitybos specialistė, mokėsi Londone. Natūropatinė mityba – inovatyvus būdas kovoti su organizmo ligomis keičiant mitybos įpročius. Knygos autorė privačiai konsultuoja žmones, norinčius pakeisti savo gyvenimo būdą ir maitintis sveikai. Autorė įsitikinusi, kad daugelį problemų – nuo antsvorio iki autoimuninių ligų – galima išspręsti pakeitus savo lėkštės turinį ir atsakingai planuojant mitybos principus.

  Leave a Reply