Baltas liūdesio balandis pdf, epub, mobi

Baltas liūdesio balandis | Romualdas Granauskas

Atsisiųsti knygą Baltas liūdesio balandis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789986398578


 • Baltas liūdesio balandis.pdf
  Baltas liūdesio balandis.epub
  Baltas liūdesio balandis.mobi


  Baltas liūdesio balandis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Baltas liūdesio balandis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Baltas liūdesio balandis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Baltas liūdesio balandis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Baltas liūdesio balandis aprašymas

  Aprašymas

  “Baltas liūdesio balandis” – esė, pokalbiai, pokštai.

  Knygoje spausdinamos ypatinga įtaiga alsuojančios esė apie lietuvių literatūros klasikus ir lietuviško žodžio gyvenimą, rinktiniai pokalbiai su R. Granausku, jo kalbos pasakytos premijų teikimo progomis, taip pat humoro jausmu apdovanoto rašytojo literatūriniai pajuokavimai. Taip atsiskleidžia reikšminga, savita, nepakartojama asmenybė, jos akimis matytas gyvenimas.

  “Šios knygos sumanymą ir apytikrę sandarą Romualdas Granauskas spėjo pasiūlyti pats. Esė apie klasikus ir lietuviško žodžio gyvenimą, rinktiniai pokalbiai. Maždaug taip įsivaizdavo knygos centrą. Vėliau uolioji rašytojo žmona Genovaitė atnešė atspaudų, kopijų, dar vėliau, – ką pati užrašiusi. Iš didelės margaspalvės visumos pamažu klostėsi tai, kas gali tilpti į vieną knygą. Tarkim, interviu su R. Granausku būta daugybės, teko rinktis. Ar yra čia niekur neskaitytų dalykų? Taip, tame skyriuje, kuris parodo pokštaujantį klasiką.

  Esė, kalbos, pokalbiai, pokštai – be abejo, tai tėra kūrybos viseto dalis, tačiau kaip tik toji dalis, kurioje rašytojui lemta atsiverti, atskleisti požiūrius, formuluoti, pagaliau kalbėti apie save. Čia ir bus šios knygos ypatingoji spalva. Jos mirgėjime R. Granauskas įspūdingas! Atsiverti… Tai, kas atsiveria, turi būti reikšminga ir įdomu. Yra.

  Grįžtant prie esė. Kitaip nepasakysi – Daukanto, Biliūno, lietuvių literatūros ilgametės kelionės atvaizdai čia sukrečiantys.

  Visko ir visaip mokėjęs pašnekėti žemaitis savo stiliumi jau senokai susitarė, kad pakalbėčiau prie jo kapo, o 2014 m. vasarą liepė sudaryti šitą knygą (“pats jau nepajėgsiu”).”

  Valentinas Sventickas

  Leave a Reply