Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui pdf, epub, mobi

Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui | Jonas Skonsmanas

Atsisiųsti knygą Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Margi raštai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789986094166


 • Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui.pdf
  Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui.epub
  Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui.mobi


  Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui aprašymas

  Aprašymas

  Knygelėje pateikiamos Baltijos gintaro kosmetinės ir terapinės savybės, aprašomi kūno priežiūros būdai bei receptai. Tačiau autorius prašo pateikiamą informaciją laikyti švietėjiška ir kiekvienam skaitytojui pataria išmokti atsirinkti tinkamus būdus savo kūno sveikatai ir grožiui palaikyti.
  Būtina atsigręžti į tautos sveikatos ugdymui savo gyvenimą atidavusius šviesiausius botanikos ir higienos autoritetus: Tėvą Jurgį Ambrozijų Pabrėžą, Vydūną, Eugeniją Šimkūnaitę, Karolį Dineiką ir kitus, kuriuos galima lyginti su Europos natūraliosios medicinos pradininkais: Šv. Hildegarda Bingeniete, Šv. Albertu Didžiuoju, Tėvu Sebastijanu Kneipu ir moderniąja austrų žolininke Maria Treben.
  Knygelės tikslas – skaitytojams pateikti nuo seno branginamo ir mėgiamo Baltijos gintaro istoriją, jo sudėtį, gydomąsias savybes, jų derinimą su kitomis gamtinėmis substancijomis.

  Leave a Reply