Bankoko tatuiruotė pdf, epub, mobi

Bankoko tatuiruotė | John Burdett

Atsisiųsti knygą Bankoko tatuiruotė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955235651


 • Bankoko tatuiruotė.pdf
  Bankoko tatuiruotė.epub
  Bankoko tatuiruotė.mobi


  Bankoko tatuiruotė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bankoko tatuiruotė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bankoko tatuiruotė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bankoko tatuiruotė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bankoko tatuiruotė aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvių skaitytojams jau pažįstamas Karališkosios Tailando policijos detektyvas, uolus budistas Sončajus Džitpličipas neria į naują paslaptingų įvykių verpetą.

  Viename Bankoko viešnamių, kuris priklauso Sončajaus motinai ir jo viršininkui pulkininkui Vikornui, nužudomas svetimšalis – paaiškėja, kad tai CŽV agentas. Pagrindinis įtarimų šešėlis krenta ant meiliosios Čanijos, daugiausia pelno įstaigai uždirbančios merginos – ją detektyvas Sončajus tiki mylėjęs kelias inkarnacijas. Ar įmanoma Sončajui išnarplioti šį nusikaltimą neuždarant Čanijos į kalėjimą? Ar užstodamas ją ir slapukaudamas jis nepakenks savo karmai? Ar jam pavyks prisikasti prie tiesos byloje, į kurią įsipainioję amerikiečių šnipai, musulmonų fundamentalistai ir trijose valstybėse veikiantys gangsteriai?

  Meistriškai supinta kriminalinė intriga, gyvai perteikti Rytų ir Vakarų kultūrų kontrastai, netradicinis detektyvas neabejotinai suintriguos ir nustebins kriminalinės literatūros naujovių mėgėjus.

  Johnas Burdettas (Džonas Bardetas, gim. 1951) – tarptautinį pripažinimą pelnęs britų rašytojas, savitu braižu ir juoduoju humoru išsiskiriantis kriminalinių romanų autorius, prieš imdamasis grožinės kūrybos bene dvylika metų dirbo teisininku Honkonge. Šiuo metu vien rašo, dalį laiko gyvena Prancūzijoje, dalį – Tailande. Tai antroji knyga iš Bankokui skirto kriminalinių romanų ciklo, išgarsinusio Burdettą visame pasaulyje.

  Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis

  Leave a Reply