Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub, mobi

Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) | Sigita Pūkienė

Atsisiųsti knygą Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aukso žuvys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786099528731 • Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“).pdf
  Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“).epub
  Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“).mobi


  Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Barbora Radvilaitė („Mažųjų Lietuvos istorija“) aprašymas

  Aprašymas

  „Barbora Radvilaitė“ – serijos „Mažųjų Lietuvos istorija“ edukacinė spalvinimo knyga – pristato Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovo Žygimanto Augusto ir vienos garsiausių Lietuvos moterų Barboros Radvilaitės meilės istoriją. Specialiai vaikams parašytame tekste – daug įdomybių ne tik apie Žygimanto Augusto ir jo žmonos gražiosios Barboros Radvilaitės gyvenimą, bet ir apie XVI a. LDK aukštuomenės kasdienybę.

  Serijos „Mažųjų Lietuvos istorija“ knygos – tai pirmoji pažintis su mūsų valstybės istorija – specialiai vaikams parašytos istorijos apie svarbias Lietuvos datas, iškilias asmenybes, reikšmingus įvykius ir lietuvių dailininkų profesionalų iliustracijos, skirtos spalvinti. Be to, skaitydami ir spalvindami vaikai susipažins ir su istoriniu aptariamojo laikotarpio kontekstu: politiniu ir kasdieniu gyvenimu, kultūra, sužinos įdomių detalių.

  Knygų serija „Mažųjų Lietuvos istorija“:

  „Miško kariai“

  „Žalgirio mūšis“

  „Barbora Radvilaitė“

  „Karalius Mindaugas“

  Dailininkė Birutė Zokaitytė

  Leave a Reply