Barokas ir betonas pdf, epub, mobi

Barokas ir betonas | Liudas Parulskis

Atsisiųsti knygą Barokas ir betonas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lapas

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 19×25, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786099548456 • Barokas ir betonas.pdf
  Barokas ir betonas.epub
  Barokas ir betonas.mobi


  Barokas ir betonas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Barokas ir betonas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Barokas ir betonas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Barokas ir betonas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Barokas ir betonas aprašymas

  Aprašymas

  “Diena senamiestyje, vakaras mikrorajone, tad nuolat susipina tie vaizdai ir pagaminu koliažus iš tų atsiminimų, iš kelionių ir iš kitų miestų. Tai labai panašu į kažkokį sapną, kartais blogą, kartais linksmą.”
  Liudas Parulskis

  “Liudo Parulskio knyga – pranašiški nykstančių pastatų ir kultūros objektų scenarijai. Jūs žiūrite į Vilnių, kuris dingsta tiesiog akyse. Kaip tie Žvėryno ir Šnipiškių nameliai, išnykę su dūmais. Liudo Parulskio sutvertus baroko ir betono kentaurus galima priskirti urbanistinės fantazijos žanrui, kuris atrodo kaip dokumentinis filmas. Jei vaizduotė turi stogą, pats laikas jį nukelti.
  Laima Kreivytė

  “Atrodo, kad Liudas Parulskis daro tai, kuo užsiima pamokose nuobodžiaujantys vaikai – iškiliausiems architektūriniams miesto „personažams” pripaišo menamus ūsus. Tik rafinuočiau – jo fotomanipuliacijose naujasis darinys atrodo „kaip tikras” ir žiūrovui gali pasivaidenti, jog tai yra realių, tik ne visai pažįstamų vietų fotografijos.
  Agnė Narušytė, 7 meno dienos

  Leave a Reply