Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis pdf, epub, mobi

Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis |

Atsisiųsti knygą Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mykolo Romerio universitetas

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 433
 • ISBN ar kodas: 9789955195368 • Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis.pdf
  Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis.epub
  Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis.mobi


  Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis aprašymas

  Aprašymas

  Mokslo studijoje “Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis” nagrinėjama viena iš baudžiamojo proceso diskusinių sričių – baudžiamojo proceso tarptautiškumas. Tarptautiškumo baudžiamajame procese patirties ir laukiančių iššūkių tema autorius paskatino aptarti tam tikrus tarptautiškumo baudžiamajame procese ir baudžiamojoje teisėje klausimus – nuo bendrųjų vystymosi ir principinių pozicijų pereinant prie konkretesnių – Žmogaus teisių ir laisvių apsaugos konvencijos, kitų tarptautinių dokumentų, Europos Sąjungos teisės reguliavimo analizės. Studijoje nestokojama ir išsamesnės analizės pareikalavusių konkrečių, su atskirais baudžiamojo proceso teisės institutais siejamų klausimų.
  “Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis| – tai kūrinys, kuriame Lietuvos baudžiamojo proceso ir Europos Tarybos priimtų dokumentų, Europos Sąjungos teisyno santykio analizė atskleidžia šios Lietuvos teisės dalies vietą tarptautiniame bendradarbiavime baudžiamuosiuose procesuose, taip pat ir šio teisinio bendradarbiavimo bei tarptautinių ir Europos Sąjungos teisės aktų baudžiamojoje justicijoje vietą bei įtaką Lietuvos nacionaliniame baudžiamajame procese. Matyti, kaip bendresni ir konkretesni Lietuvos baudžiamojo proceso teisinio reguliavimo klausimai regimi tarptautiškumo kontekste – kuo remiantis ir kokiomis formomis bendradarbiaujama baudžiamuosiuose procesuose, kokie šio proceso institucinis, teisėkūrinis ir teisės taikymo lygmenys, kaip jie daro įtaką taikant tarptautinius ir Europos Sąjungos teisės aktus, sprendžiant baudžiamąsias bylas Lietuvos teismuose.

  Studija “Baudžiamojo proceso tarptautiškumas: patirtis ir iššūkis” skirta baudžiamosios justicijos mokslininkams, praktikuojantiems teisininkams, taip pat teisės studentams, ypač tiems, kurie pasirinko studijuoti baudžiamosios justicijos dalykus.

  Leave a Reply