Baudžiamosios teisės uždavinynas pdf, epub, mobi

Baudžiamosios teisės uždavinynas | Romualdas Drakšas

Atsisiųsti knygą Baudžiamosios teisės uždavinynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Justitia

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 152
 • ISBN ar kodas: 9789955616764


 • Baudžiamosios teisės uždavinynas.pdf
  Baudžiamosios teisės uždavinynas.epub
  Baudžiamosios teisės uždavinynas.mobi


  Baudžiamosios teisės uždavinynas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Baudžiamosios teisės uždavinynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Baudžiamosios teisės uždavinynas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Baudžiamosios teisės uždavinynas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Baudžiamosios teisės uždavinynas aprašymas

  Aprašymas

  Baudžiamosios teisės uždavinyno struktūrą sudaro trys esminiai elementai: baudžiamosios teisės bendrosios dalies uždaviniai, baudžiamosios teisės bendrosios dalies uždavinių sprendimų pavyzdžiai ir baudžiamosios teisės specialiosios dalies uždaviniai.

  Baudžiamosios teisės bendrosios dalies uždaviniai yra sugrupuoti pagal studentams dėstomas temas ir gali būti laikomi pagalbine priemone konkrečioms baudžiamosios teisės bendrosios dalies temoms išaiškinti ir suvokti.

  Mokomojoje knygoje pateikiami kelių uždavinių pavyzdiniai sprendimai, kuriais siekiama studentui parodyti, kokia tvarka turi būti sprendžiami uždaviniai, kaip logiškai dėstoma jų atsakymo struktūra. Šie uždaviniai parinkti iš skirtingų (bet ne iš visų nagrinėjamų) baudžiamosios teisės bendrosios dalies temų.

  Baudžiamosios teisės specialiosios dalies uždaviniai nėra sugrupuoti temomis, tačiau juos kuriant buvo pateikiamos situacijos iš įvairių tiek turtinio, tiek neturtinio pobūdžio bylų, analizuojama teismų praktika ir probleminiai ar diskusiniai baudžiamosios teisės specialiosios dalies klausimai. Uždavinyne pateikiamomis specialiosios dalies nusikalstamų veikų fabulomis norėta atkreipti studentų dėmesį į BK bendrosios ir specialiosios dalių sintezės svarbą, į juridiškai reikšmingų faktų visumos analizę.

  Leave a Reply