Bausmė dėl nieko pdf, epub, mobi

Bausmė dėl nieko | Aleksandra Marinina

Atsisiųsti knygą Bausmė dėl nieko pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9789955135821


 • Bausmė dėl nieko.pdf
  Bausmė dėl nieko.epub
  Bausmė dėl nieko.mobi


  Bausmė dėl nieko pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bausmė dėl nieko pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bausmė dėl nieko knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bausmė dėl nieko pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bausmė dėl nieko aprašymas

  Aprašymas

  Anastasija Kamenskaja ir jos kolega Jurijus Korotkovas atvyko į tolimą Sibiro miestą Verbicką. Nastios brolis ten ketina statyti pensioną, tad jų paprašė surasti tinkamą sklypą.
  Kaip tik tuo metu Verbicko miestą pačiame rinkimų kampanijos įkarštyje sukrėtė paslaptinga ekologų mirčių serija. Žmonės viskuo kaltino valdininkus.
  Labai jau karštai meras ir jo draugai gynė taigos glūdumoje įsikūrusią žvėrininkystės fermą. Sklido kalbos, kad būtent toji ferma kenkia vietos ekologinei būklei. Savaime suprantama, tokie dalykai Kamenskają sudomino kur kas labiau, nei kažkokio sklypo paieškos…

  Iš rusų kalbos vertė Jurgis Gimberis

  Leave a Reply