Beatos virtuvė: daugiau daržovių pdf, epub, mobi

Beatos virtuvė: daugiau daržovių | Beata Nicholson

Atsisiųsti knygą Beatos virtuvė: daugiau daržovių pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Beatos virtuvė

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786099534749


 • Beatos virtuvė: daugiau daržovių.pdf
  Beatos virtuvė: daugiau daržovių.epub
  Beatos virtuvė: daugiau daržovių.mobi


  Beatos virtuvė: daugiau daržovių pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Beatos virtuvė: daugiau daržovių pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Beatos virtuvė: daugiau daržovių knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Beatos virtuvė: daugiau daržovių pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Beatos virtuvė: daugiau daržovių aprašymas

  Aprašymas

  “Beatos virtuvė: daugiau daržovių” – tai naujausia ir ketvirtoji Beatos knyga, kurią drąsiai būtų galima pavadinti ode daržovėms, skaniam ir vaišingam gyvenimui. Kaip įprasta Beatai, jos receptai paprasti, žaismingi, įvairūs, suprantamai ir tiksliai aprašyti, nepamirštant ir patarimų. Autorė knygoje renkasi visas populiariausias daržoves ir meistriškai supažindina su netikėtomis, naujomis jų kombinacijomis. Tai receptai gyvenimui, juos įveikti gali kiekvienas.

  Čia rasite įvairiausių patiekalų šventiniam stalui, pradedant užkandžiais ir baigiant pagrindiniais patiekalais, daržovėmis paįvairinsite savaitgalių pusryčius ir kasdieninius pietus. Knygoje “Daugiau daržovių” Beata dalina patarimus, kaip paprasta pagardinti įprastas salotas ar košę, kaip ir kokias daržoves geriausia įsiūlyti vaikams, arba tiesiog kviečia mėgautis skoniais, nebijoti improvizuoti virtuvėje ir ragina valgyti daugiau daržovių.

  Knygoje “Daugiau daržovių” 8 skyriai:

  nuo užkandžių, salotų, sriubų iki kepinių su daržovėmis,

  skaniausios nuotraukos,

  receptai ir gyvi Beatos pasakojimai.

  “Mano vaikystė tikrų tikriausiai praėjo daržo lysvėje, mano močiutės ir tėvai augino įvairiausias daržoves, man jos visos pažįstamos iš savo žemės. Ši knyga yra mano meilės daržovėms atspindys. Pagrindinis mano tikslas buvo – daržovės skaniau, paprasčiau, įdomiau. Daržovių negali būti per daug, jomis turėtume gausinti virtuvės repertuarą. Žinau, kaip kartais užsisuki tame pačiame bulvių ir salotų rate, tikiuosi, kad ši knyga paskatins valgyti daugiau daržovių ir jas dar labiau pamėgti. Daržovių pasaulis įvairus ir spalvingas, džiaugsmas gyventi – malonumas kramtyti.”

  Leave a Reply