Beatos virtuvė: kepinių knyga pdf, epub, mobi

Beatos virtuvė: kepinių knyga | Beata Nicholson

Atsisiųsti knygą Beatos virtuvė: kepinių knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Beatos virtuvė

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 26×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9786099534718


 • Beatos virtuvė: kepinių knyga.pdf
  Beatos virtuvė: kepinių knyga.epub
  Beatos virtuvė: kepinių knyga.mobi


  Beatos virtuvė: kepinių knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Beatos virtuvė: kepinių knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Beatos virtuvė: kepinių knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Beatos virtuvė: kepinių knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Beatos virtuvė: kepinių knyga aprašymas

  Aprašymas

  “Beatos virtuve: kepinių knyga” – trečioji autorės receptų knyga, o pirmosios Beatos knygos sulaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje ir tarp kraštiečių svetur už receptų paprastumą, aiškumą, jų aktualumą. Pati autorė teigia, kad tokią knygą visada svajojo parašyti, ja naudotis ir turėti.

  Kepinių knygoje nostalgija dvelkianti klasika persipina su naujausiomis konditerijos madomis, laiko patikrinti, išmėginti receptai – su populiariausiais saldumynais ar pikantiškais kepiniais iš Australijos, Anglijos, Serbijos, JAV. Knygą sudaro aštuoni skyriai, kuriuose autorė pateikia geriausius duonos, bandelių, pyragų, sausainių, pyragėlių ir pyragaičių, tortų, pikantiškų kepinių receptus. Kepinių knygoje pradžiugins du specialūs skyriai, vienas jų skirtas ypatingiems svečiams (vengiantiems vienokių ar kitokių produktų), kitas – šeimininkėms, kurioms aktualu patiekalą pagaminti labai greitai.

  Knygoje “Beatos virtuvė: kepinių knyga” gausu kepinių receptų įvairioms progoms, šeimos susibūrimams, įprastiems sekmadieniams ar tiesiog kasdienybei paįvairinti. Beata atvirai dalijasi savo žiniomis, jausmais, istorijomis ir paprastais patarimais, praverčiančiais virtuvėje visur ir visada.

  Pati Beata apie savo šią knygą sako: “Apie
  tokią knygą svajojau dar rašydama pirmąsias dvi. Nes tik ruošiant
  kepinius širdyje iš tiesų užgroja šventinis dūdų orkestras, o pats
  pasiraitęs miltuotas rankoves tampi to orkestro dirigentu.

  Leave a Reply