Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva pdf, epub, mobi

Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva | Beata Nicholson

Atsisiųsti knygą Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Beatos virtuvė

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 20×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 360
 • ISBN ar kodas: 9786098157048


 • Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva.pdf
  Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva.epub
  Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva.mobi


  Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva aprašymas

  Aprašymas

  “Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva” – tai šeštoji Beatos Nicholson kulinarinė knyga, kurioje asmeniškai aprašyta gyvoji Lietuvos virtuvė. Čia rasite daugiau nei 90 patiekalų, kuriuos Lietuvos šeimos ir kasdien, ir įvairiausiomis progomis gamina kelis dešimtmečius, o jų receptai perduodami iš lūpų į lūpas.

  7 knygos skyriuose atsispindi visas Lietuvos virtuvės ciklas: nuo pusryčių iki vakarienės, nuo žaibiškai pagaminamų iki namų sąlygomis gimstančių šedevrų, arba konservuotų, raugintų, išlaikytų valgių.
  Tai knyga visiems norintiems paragauti patiekalų nuo lietuviško stalo, pasigrožėti, pajusti, prisiminti, susipažinti, įsimylėti Lietuvą.

  „Tai knyga apie maistą, kurį valgydama užaugau, kuris žadina pačius šilčiausius jausmus ir gražiausius prisiminimus. Nuo varškės blynų ir varškėtukų iki kūčiukų su aguonų pienu ir obuolių sultyse marinuotų burokėlių. Norėčiau, kad tai, kas čia užrašyta, žinotų ir mano vaikai. Prie tokio stalo norėčiau sodinti visą Lietuvą ir jos svečius. Ši knyga – padėka ir meilės laiškas apie brangiausią vietą pasaulyje.
  Norėčiau, kad „Prie stalo Lietuva” jus įkvėptų ir primintų, kokioje nuostabioje ir dosnioje šalyje gyvename, kokie darbštūs ir svetingi yra mūsų žmonės.”
  – sako Beata.

  Leave a Reply