Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų pdf, epub, mobi

Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų | Beata Nicholson

Atsisiųsti knygą Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Beatos virtuvė

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786098157055


 • Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų.pdf
  Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų.epub
  Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų.mobi


  Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų aprašymas

  Aprašymas

  Gyvename ne tam, kad valgytume, o tam, kad valgytume skaniai…

  Šis, regis, nuvalkiotas posakis, žinomos TV laidų vedėjos Beatos Nicholson virtuvėje tampa realybe. Realybe, dvelkiančia obuolių pyragu, mamos balandėliais ar egzotiškais prieskoniais. Jos virtuvėje draugės pamiršta dietas, vaikai – kaprizus, o vyrai – darbo rūpesčius. Beata gamina taip lengvai ir su tokiu įkvėpimu, kad abejonių nekyla – ruošti maistą namuose ne tik sveika, bet ir smagu.

  Londone gyvenanti žurnalistė lietuvišką kulinarinę savo patirtį praturtino britų virtuvės tradicijomis, lankydama įvairiausius kursus išmoko kitų šalių maisto gaminimo paslapčių.

  Šioje knygoje “Beatos virtuvė” sugulė mėgstamiausių Beatos patiekalų receptai – tai, kuo galima pradžiuginti ir šeimą, ir būrį svečių.

  Originaliomis nuotraukomis iliustruotoje knygoje “Beatos virtuvė” – daugiau nei šimtas receptų. “Į knygą sudėti receptai, kuriuos esu daug kartų išbandžiusi, kurie yra visiems prienami, o patiekalai – lengvai pagaminami”, – sako ji.

  Beje, Beata Nicholson – ne tik virtuvės virtuozė, bet ir puiki rašytoja. Jos knygoje patiekalų receptai virto smagiomis kulinarinėmis istorijomis. Skanu valgyti, skanu gaminti, skanu skaityti!

  Tai naujas, 2016 metų leidimas knygos “Beatos virtuvė” (2009).

  Leave a Reply