Bedalis ir labdarys pdf, epub, mobi

Bedalis ir labdarys | Paulina Pukytė

Atsisiųsti knygą Bedalis ir labdarys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Apostrofa

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 159
 • ISBN ar kodas: 9789955605812


 • Bedalis ir labdarys.pdf
  Bedalis ir labdarys.epub
  Bedalis ir labdarys.mobi


  Bedalis ir labdarys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bedalis ir labdarys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bedalis ir labdarys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bedalis ir labdarys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bedalis ir labdarys aprašymas

  Aprašymas

  Trečioje Paulinos Pukytės knygoje “Bedalis ir labdarys” įvairiažanriai tekstai susijungia į žmonių tarpusavio santykių istoriją.

  Tai kelionė per svetimos kultūros pelkę: nuo nesusikalbėjimo ir nesupratimo – per apgavystes, absurdą, abejingumą, žiaurumą, netektį, ilgesį – iki pat troškimo susigrąžinti prarastą kalbą.

  Knygoje „Bedalis ir labdarys: dialogai ir monologai“ ir viršelyje panaudotos iliustracijos – tai autonomiškas Paulinos Pukytės kūrinys (15 rastų piešinių), egzistuojantis greta teksto, tačiau drauge su juo sudarantis nedalomą projekto visumą.

  Kitos Paulinos Pulytės knygos – “Jų papročiai” ir “Netikras zuikis”.

  “Paulina Pukytė bene pirmoji pradėjo kultūrines Londono retransliacijas – ne kaip „meninį“ importą, o kaip nesusikalbėjimų kroniką. Iki šiol jos tarpkultūriniai tekstai išlieka aštriausi ir skaitomiausi. Dauguma rašyti pradėjusių išvykėlių perima kitos kultūros balsą ir tampa jos misionieriais, pamokslininkais, pranašais. Taip nenutiko Pukytei. Ji atkakliai balansuoja tarp dviejų kultūrų, neprarasdama kritinio proto ir koncentracijos.

  Jau pirma Pukytės trumpų istorijų knyga „Jų papročiai“ (2005) atskleidė autorės gebėjimą ištraukt absurdo geluonį iš kasdienybės. Antroje knygoje „Netikras zuikis“ (2008) nuo konkrečių situacijų vaizdavimo autorė perėjo prie ne mažiau aštrios jų refleksijos.

  Naujausia knyga „Bedalis ir labdarys“ – šnekamosios kalbos grynuolis (jei toji kalba gali būti gryna). Išnyksta distancija tarp autoriaus ir personažo. Galima sakyti, kad ir personažas išnyksta – lieka tik pokalbiai: valstybės įstaigose, oro uostuose, kavinėse, virtualioje erdvėje. Šioje knygoje šnekamoji kalba išsivaduoja iš kasdienybės kūno ir ima kurti save. Pukytės tekstus galima skaityti kaip žodžių skulptūras, sumontuotas iš rastų (kalbos) daiktų. Autorės fantazija, akylumas ir lakoniškas stilius žada tikrą teksto malonumą. Svarbiausia, kad tokią knygą skaitys ir moksleivis, ir kasininkė, ir kultūros darbininkas. Kiekvienas ras kažką sau – ir be jokių kokybės nuolaidų.”

  Laima Kreivytė

  Leave a Reply