Before. Kai aš tave pamačiau pdf, epub, mobi

Before. Kai aš tave pamačiau | Anna Todd

Atsisiųsti knygą Before. Kai aš tave pamačiau pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955239499


 • Before. Kai aš tave pamačiau.pdf
  Before. Kai aš tave pamačiau.epub
  Before. Kai aš tave pamačiau.mobi


  Before. Kai aš tave pamačiau pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Before. Kai aš tave pamačiau pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Before. Kai aš tave pamačiau knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Before. Kai aš tave pamačiau pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Before. Kai aš tave pamačiau aprašymas

  Aprašymas

  Anna Todd sužavėjo šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai aptariama knyga internete!
  Nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika.

  Ši knyga “Before. Kai aš tave pamačiau”– tai unikali galimybė į populiariausią meilės istoriją pažvelgti Hardino akimis!
  Prieš sutikdamas Tesą, Hardinas buvo viskam abejingas mergišius, savo tikrąjį veidą slepiantis po atšiaurumo kauke. Kiekviena nauja mergina buvo lyg žaidimas, kurį laimėjus apimdavo nuobodulys. Tesa buvo tik naujas iššūkis, tačiau visai netikėtai Hardiną užklupo meilė. Jis niekada nesitikėjo, kad tokia kukli pilkų akių mergina pakeis ne tik jo gyvenimą, bet ir išgydys sužeistą širdį. Juos užvaldė svaiginanti, aistringa ir skaudžiausia meilė, kokios dar neteko patirti.

  Anna Todd savo skaitytojams dovanoja išskirtinę galimybę į pačius įsimintiniausius AFTER knygų serijos įvykius pažvelgti Hardino ir kitų serijos veikėjų akimis. Sužinosite, kokie jausmai ir mintys sukosi Hardino galvoje, kai pirmąkart pamatė Tesą. Kartu su pagrindiniu veikėju išgyvensite praradimo baimę, neviltį ir atgailą, suvokus galimus savo veiksmų padarinius. Taip pat knygoje „BEFORE. Kai aš tave pamačiau“ rasite dar niekur nepublikuotų scenų, sužinosite, kaip vėliau klostėsi jau subrendusių jūsų mėgstamų herojų gyvenimas.

  „Anna Todd yra didžiausias fenomenas literatūros pasaulyje!“
  „Cosmopolitan“

  Iš anglų kalbos vertė Renata Endzelytė

  Leave a Reply