Bėganti ugnis, antra dalis pdf, epub, mobi

Bėganti ugnis, antra dalis | Alicia Gutje

Atsisiųsti knygą Bėganti ugnis, antra dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090128695


 • Bėganti ugnis, antra dalis.pdf
  Bėganti ugnis, antra dalis.epub
  Bėganti ugnis, antra dalis.mobi


  Bėganti ugnis, antra dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bėganti ugnis, antra dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bėganti ugnis, antra dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bėganti ugnis, antra dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bėganti ugnis, antra dalis aprašymas

  Aprašymas

  Įspėjame: knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems!

  Sužinojęs apie Sofijos praeitį, Aronas Loganas dar labiau ją pamilo ir glaudė prie savęs, bet ji pasirinko gyvenimą be architekto. Jis juk turi šeimą ir gali būti joje laimingas, jeigu tik ji pasitrauks iš kelio. Nors Sofija jaučiasi kur kas laisvesnė būdama su Aronu, nė viena, net ir stipriausia meilė, ne visada geba paaiškinti žmonių sprendimų ir sulaikyti nuo savo noru daromų klaidų.
  Ar lemtis pajėgi juos vėl suvesti? O gal širdys duš paskutinį kartą, palikdamos meilės šukes?

  „Niekada nemaniau, kad imsiu bijoti savo pačios minčių. Juo labiau kad pasijusiu apsėsta. Bet esu… Jo. Vyro, kuris vieninteliu akies mirksniu sudrebina mano vidų. Staiga atsiradęs noras Jį pažinti gąsdina. Kaltinau tas velniškai pavojingas akis, lyg šešėlį persekiojančias mane. Per vėlu. Jis akiplėšiškai įsibrovė į vaizduotę ir be skrupulų ją užkariavo. Atkaklumas, pavydėtinas ryžtas siekiant tikslo, gebėjimas prikaustyti dėmesį, menas žaisti kito jausmais be proto žavi ir traukia artyn. Abejonės stumia atgal, bet jausmų, kad ir kokių nuodėmingų, taip paprastai neužgniauši…“
  Alicia Gutje

  Leave a Reply