Bėgimas į nežinią pdf, epub, mobi

Bėgimas į nežinią | Viktorija Prėskienytė-Diawara

Atsisiųsti knygą Bėgimas į nežinią pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9789986399865


 • Bėgimas į nežinią.pdf
  Bėgimas į nežinią.epub
  Bėgimas į nežinią.mobi


  Bėgimas į nežinią pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bėgimas į nežinią pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bėgimas į nežinią knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bėgimas į nežinią pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bėgimas į nežinią aprašymas

  Aprašymas

  Afrikietiški apsakymai.

  Moderniame Bamako rajone gyvenantis ponas Tambura su žmona, nešina juodu gaidžiu, eina tvarkyti reikalų pas marabu, neva dirbusį pačiam Gabono prezidentui. Ant Nigerio kranto mergina, brolių ir dėdžių prievarta leidžiama už trečiąją žmoną, randa sužeistą, nieko neprisimenantį jaunuolį. Abdu tikėjosi per pažintį nebrangiai nusipirkti aviną. Bet, atrodo, vėl nepavyks. O dar kišenę degina tas loterijos bilietas. Juk per pamokslą almamis sakė, kad visi lošimai – blogis.

  Šią knygą “Bėgimas į nežinią” sudaro devyni apsakymai iš spalvingojo Malio. Jie mums atveria Afriką – kokią ją regi ilgai čia gyvenusi lietuvė: nenudailintą ir dažnai neįtikėtiną. Gerai pažindama vietinių žmonių papročius knygos autorė išlaiko ir svetimšalės atstumą. Baltųjų moterų, nutekėjusių į Malį skirtingu metu iš skirtingų šalių, likimai ne mažiau įdomūs nei pačių maliečių istorijos.

  Viktorija Prėskienytė-Diawara 35 metus praleido Malyje. 1965–1969 m. studijavo Gorkio literatūros institute, ten susitiko su tuo metu jau išgarsėjusiu Malio poetu Gausu Diawara. 1970-aisiais už jo ištekėjo. Netrukus pagimdė dukrą, vėliau sūnų – jis, beje, Lietuvoje padarė sėkmingą muzikanto karjerą. Grįžusi į Lietuvą rašytoja čia tęsia kūrybinę karjerą.

  Leave a Reply