Bella Figura pdf, epub, mobi

Bella Figura | Kamin Mohammadi

Atsisiųsti knygą Bella Figura pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9785415025602


 • Bella Figura.pdf
  Bella Figura.epub
  Bella Figura.mobi


  Bella Figura pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bella Figura pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bella Figura knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bella Figura pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bella Figura aprašymas

  Aprašymas

  „Bella figura: kaip gyventi, mylėti ir valgyti itališkai“ – istorija apie tai, kaip gyventi be streso ir išmokti mėgautis gyvenimu ir savimi.

  Londone gyvenančiai Kamin Mohammadi, rodos, nieko netrūksta. Ji – ūžiantį metropolį prisijaukinusi blizgaus pramogų žurnalo redaktorė. Tačiau vieną dieną dėl asmeninio gyvenimo audrų, nelaimingos meilės ir vienatvės, idealus paveikslas sudužta – „svajonių gyvenimas“ ima atsiliepti net sveikatai. Kaip tik tada Kamin pasiekia “bilietas į laisvę“ – ją atleidusio darbdavio išmoka ir kvietimas apsistoti pas draugę Florencijoje.

  Italijoje viskas kitaip – beprotišką Londono tempą pakeičia lėtai rami itališka kasdienybė, o nuolatinį bandymą įtikti kitiems – mėgavimasis savojo gyvenimo smulkmenomis. Čia sutiksime meilės reikaluose patyrusį baristą, makaronų gaminimo paslaptis išmanančius santechnikus ir kitus neeilinius personažus. Visi jie – ypatingos itališkos kultūros ainiai, kurie su mumis dalinasi itališko gyvenimo receptu.

  Klaidžiodama siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis, lankydamasi triukšminguose turguose ir žinomiausiuose pasaulio muziejuose, Kamin pradeda gyventi iš naujo. Pamažu ji ima suprasti, kodėl pasitenkinimo jausmą kuria ne spartus tempas, prakaitas sporto klubuose, dietos ir dideli pinigai.

  „Bella figura“ – tai itališko gyvenimo esencija ir esmė, kurio pagrindinis principas – net menkiausią gyvenimo įvykį priimti kaip patį gražiausią. Valgomas maistas turi teikti malonumą – rask akimirką ir ramią vietą, kad galėtum tuo mėgautis. Kiekvieną akimirką judėk – lipk laiptais, žingsniuok iki kavos aparato ofise arba šok. Pamilk gamtą – užsuk į parką ar pasėdėk po medžiu savo kieme. O kad savijauta būtų puiki, keturis kartus per dieną išgerk po šaukštelį ypač tyro alyvuogių aliejaus. Bet svarbiausia – kad ir ką darytum, mylėk save!

  “Praleidusi Florencijoje vos kelias savaites, ėmiau jaustis, lyg gyvenčiau miuzikle. Kita vertus, visuomet maniau, kad būtent toks gyvenimas ir turėtų būti.”
  Kamina Mohammadi

  Irane gimusi Kamin Mohammadi 1979 m. su šeima išvyko iš šios šalies ir apsigyveno Jungtinėje Karalystėje. Ilgą laiką ji dirbo žurnaliste ir bendradarbiavo su „The Times“, „Financial Times“ ir kitais leidiniais. Šiandien moteris gyvena Italijoje ir toliau mėgaujasi „Bella figura“ gyvenimo būdu.

  Iš anglų kalbos vertė Laura Vilčinskaitė

  Leave a Reply