Bendravimas po mirties pdf, epub, mobi

Bendravimas po mirties | Emma Heatcote-James

Atsisiųsti knygą Bendravimas po mirties pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094032820 • Bendravimas po mirties.pdf
  Bendravimas po mirties.epub
  Bendravimas po mirties.mobi


  Bendravimas po mirties pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bendravimas po mirties pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bendravimas po mirties knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bendravimas po mirties pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bendravimas po mirties aprašymas

  Aprašymas

  „Kai penktą valandą ryto mirė mano brangi žmona, dvi po to sekusias naktis gulėdamas lovoje kambarį jaučiau prisipildžius visa apimančio gėlių aromato, nors jų namuose niekur nebuvo…“

  “Bendravimas po mirties” (BPM) – tai autentiškos istorijos iš pirmų lūpų; istorijos tų, kurie išdrįso papasakoti apie tai, ką įvairiomis formomis patiria daugelis mūsų – kontaktą su artimaisiais, išėjusiais anapus. Šis kontaktas ypatingas tuo, kad patiriamas be jokių tarpinių priemonių, tokių kaip aiškiaregystė, mediumas ar intervencijos.

  BPM reiškiniai padeda suvokti dvasinio pasaulio platybes, mūsų protui leisdami pamatyti plačiau aprėpiančią tikrovę – realybę, glūdinčią iki gimimo bei peržengiančią kūniškos mirties ribas. Be to, tai yra ir praktinis vadovas, kuris gali būti skaitomas bei interpretuojamas tiek paprastu, tiek giluminiu suvokimo lygmeniu. Jis numalšins kiekvieno skaitytojo troškimą pažinti, kad ir kuriame dvasinės kelionės etape jis būtų.

  “Faktas, kad mokslas gali smulkiai ištyrinėti medį ir sekti jo kelionę nuo sėklos sudygimo iki išaugimo nepaneigia fakto, kad medis egzistuoja, yra stebuklingas dalykas, ir mes tokio negalime patys pasigaminti. Tikrovė, kad mes jį labai gerai pažįstame nesumenkina jo egzistavimo ir didybės. Panašiai yra ir su dvasiniu pasauliu. Suvokimas ir pripažinimas, kad jis egzistuoja, taip pat ir mokymasis suprasti kaip mes su juo sąveikaujame, jokiu būdu nesumenkina žavėjimosi juo.

  Kad ir kokios bebūtų išvados bei tikrovė, vienas dalykas, kuriuo nė akimirkai neabejoju aš ir kuo įsitikino žmonės, kuriems nusišypsojo laimė BPM patirti – jie prisilietė prie kitos tikrovės ar edvės, kuri yra tokia pat reali ir prasminga, kaip ir fizinė tikrovė, kurioje jie diena iš dienos gyvena ir gedi.”

  Knygos “Bendravimas po mirties” pabaigoje rasite sąrašą filmų ir romanų bei dramų, kuriuose pasitaiko BPM reiškiniai.

  Iš anglų kalbos vertė Lina Kulišauskaitė

  Leave a Reply