Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) pdf, epub, mobi

Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) | Rolandas Rastauskas

Atsisiųsti knygą Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kultūros meniu

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 23×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 322
 • ISBN ar kodas: 9786099513867 • Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD).pdf
  Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD).epub
  Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD).mobi


  Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bermudų trikampis: teatrinės istorijos (su DVD) aprašymas

  Aprašymas

  Žinomo dramaturgo, poeto, eseisto Rolando Rastausko knyga “Bermudų trikampis/Teatrinės istorijos” (dizaineris Gytis Skudžinskas) aprėpia kelių dešimtmečių teatrinę autoriaus patirtį: nuo pirmosios pjesės “Lenktynių aitvaras” (1972), pirmųjų akcijų Vilniaus universitete, LIFE spektaklių apžvalgų ir recenzijų, stažuočių britų teatruose, darbo Bonos bienalėje bei tarptautiniame festivalyje “Kontakt” ligi inscenizacijų Oskarui Koršunovui ir “Meno forto” atidarymui, skaitymo performansų ir eksperimentų apleistame plaukimo baseine bei “vampyriškoje” Transilvanijoje.

  Tekstai ir fragmentai, kurių pagrindiniai personažai – garsūs ir jau užmiršti kūrėjai, ne tik atspindi platų Lietuvos, Europos teatrinio gyvenimo, jo problemų lauką, sykiu brėžia ir naujo žanro – teatrinės eseistikos – trajektorijas. Gausiai iliustruotas žymių fotografų ir autoriaus asmeninio archyvo nuotraukomis leidinys su interaktyvia DVD zona galėtų būti suvokiamas kaip unikalus spektaklis, labirintu besiplėtojantis mąslaus skaitytojo akivaizdoje.

  Leave a Reply