Beveik neįmanomi uždaviniai pdf, epub, mobi

Beveik neįmanomi uždaviniai | Eduardas Juška

Atsisiųsti knygą Beveik neįmanomi uždaviniai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eduardas Juška

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×29, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 40
 • ISBN ar kodas: NEIMANOMI2


 • Beveik neįmanomi uždaviniai.pdf
  Beveik neįmanomi uždaviniai.epub
  Beveik neįmanomi uždaviniai.mobi


  Beveik neįmanomi uždaviniai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Beveik neįmanomi uždaviniai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Beveik neįmanomi uždaviniai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Beveik neįmanomi uždaviniai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Beveik neįmanomi uždaviniai aprašymas

  Aprašymas

  Matematikos trenerio Eduardo Juškos mokiniai – daugkartiniai olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei prizininkai. O jo knygelėmis „Neįmanomi uždaviniai“ (I-IV dalys) noriai naudojasi ne vienas Lietuvos matematikos mokytojas. Naujausias rinkinys – „Beveik neįmanomi uždaviniai“ – skirtas 4-6 klasių vaikams. Tačiau įdomių ir įveikiamų užduočių joje ras ir jaunesni, o iššūkių ir progų pasukti galvą – ir vyresni moksleiviai

  19-oje skyrių yra per 250 uždavinių: loginių, dėsningumo pastebėjimo, karpymo, variantų perrinkimo ir skaičiavimo, analizės nuo pabaigos ir kt. Įvairių tipų užduotys yra kiekviename skyriuje, jie sudėti sunkėjimo tvarka, ir kiekviename yra bent pora lengvų užduočių ir bent viena “beveik neįmanoma”.

  Atsakymų failas „Beveik neįmanomų uždavinių“ pirkėjams yra nemokamas – parašykite leidėjui į matburelis@gmail.com ir jis atsiųs el. paštu.

  Kartu su šiuo sąsiuviniu autorius parengė ir knygelę tėvams bei mokytojams “Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius”. Joje rastumėte, kokiais klausimais ir užuominomis galima nukreipti vaiką link uždavinio sprendimo. Jei toks stilius jums prie širdies ar mėgstate po ranka turėti pilnus sprendimus, verta įsigyti ir šią knygelę.


  Štai kaip apie šį leidinį atsiliepia matematikos mokymo programų autorius, didaktikos specialistas, tyrėjas dr. Pranas Gudynas:
  „Pokalbių“ knygelės autorius ėmėsi vieno aktualiausių šiuolaikinės pedagogikos uždavinių – mokyti strategiškai ir kūrybiškai mąstyti. Tai ypač svarbu paauglystėje, nes tuo metu formuojasi žmogaus abstraktusis mąstymas. Ar galima padėti moksleiviui jį ugdytis? Žinoma! O kaip? Patarimas paprastas – užduokite jam mąstyti skatinančius klausimus, padėkite atrasti sprendimo strategijas, padrąsinkite, leiskite pajusti mąstymo džiaugsmą – ir rezultatų ilgai laukti nereikės.
  Ši knygelė pagelbės užduodant vaiko mąstymą skatinančius klausimus. Suaugusieji jokiu būdu neturi spręsti uždavinių ir mokytis už mokinį. Jie turi sugebėti tapti kritiškais mokymosi draugais, padėti išmokti įsivertinti, pasitikrinti, aptikti klaidas bei pastebėti dėsningumus.”

  KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius

  Leave a Reply