Biocheminiai analizės metodai pdf, epub, mobi

Biocheminiai analizės metodai | Valdas Laurinavičius

Atsisiųsti knygą Biocheminiai analizės metodai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Puslapių skaičius: 340
 • ISBN ar kodas: 9786094591


 • Biocheminiai analizės metodai.pdf
  Biocheminiai analizės metodai.epub
  Biocheminiai analizės metodai.mobi


  Biocheminiai analizės metodai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Biocheminiai analizės metodai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Biocheminiai analizės metodai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Biocheminiai analizės metodai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Biocheminiai analizės metodai aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje “Biocheminiai analizės metodai” apžvelgiami kai kurie biocheminiai analizės metodai, naudojami maisto kokybės analitikoje, medicinoje, kontroliuojant aplinką ir atliekant mokslinius tyrimus. Daugiausia dėmesio skiriama biocheminio atpažinimo procesui ir jo realizavimui analizės metoduose. Aptariamos problemos, kylančios taikant šiuos metodus biologinių sistemų analitikoje. Nagrinėjami sensoriai, biosensoriai ir imunosensoriai. Apžvelgiami nauji aptamerų ir molekulinių įspaudų analizės metodai, pagrindiniai analitikoje naudojami fizikiniai metodai – optinė spektroskopija ir elektrocheminiai metodai. Pagrindinis dėmesys telkiamas į analizinių metodų veikimo principus.

  ĮŽANGA

  Šis biocheminių analizės metodų vadovėlis skiriamas apžvelgti kai kuriems metodams, naudojamiems maisto kokybės analitikoje, medicinoje, aplinkos kontrolėje, taip pat atliekant mokslinius tyrimus. Jis neapima visų analizinių metodų. Chromatografiniai metodai, masių spektroskopija, genų inžinerijos metodai yra gerai aprašyti kituose va dovėliuose ir mokomosiose knygose. Šiame vadovėlyje daugiausia dėmesio skiriama biocheminio atpažinimo procesui ir jo realizavimui analizės metoduose. Aptariamos minėtų metodų taikymo biologinių sistemų analitikoje problemos. Kadangi daugėja automatizuotų analizinių sistemų, kuriose svarbiausią vaidmenį atlieka sensoriai, daug dėmesio skiriama sensoriams, biosensoriams ir imunosensoriams.

  Atskirai apžvelgiami nauji metodai – aptamerai ir molekulinių įspaudų metodas, trumpai aptariami ir pagrindiniai analitikoje naudojami fizikiniai metodai – optinė spektroskopija ir elektrocheminiai metodai.

  Sis vadovėlis nepretenduoja tapti analizinių metodikų žinynu. Tai veikiau įvadas, supažindinantis su jų įvairove, padedantis studentui susidaryti bendrą vaizdą apie ana lizinės metodikos konstravimo principus ir technologiją. A prašomos ne konkrečios analizinės metodikos, nes jos labai greitai keičiasi, o jų veikimo principai.

  Vadovėlis skiriamas biochemijos, biologijos, chemijos, aplinkotyros ir medicinos specialybių aukštųjų mokyklų studentams. Kursas taip pat bus naudingas doktorantams ir jauniesiems mokslininkams, kurie jau yra susipažinę su pagrindiniais analiziniais metodais.

  Leave a Reply