Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai pdf, epub, mobi

Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai | Sud. Ramunė Bleizgienė

Atsisiųsti knygą Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 223
 • ISBN ar kodas: 9786094251115


 • Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai.pdf
  Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai.epub
  Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai.mobi


  Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai aprašymas

  Aprašymas

  Susiburti draugėn įvairiose mokslo institucijose besidarbuojančius literatūrologus ir istorikus paskatino 2012 m. minėtas 150-asis Gabrielės Petkevičaitės-Bitės jubiliejus.

  Atėjo laikas grįžti prie užmarštin besitraukiančių XIX A. pabaigos-XX a. pradžios lietuvių kultūros figūrų: gyvam santykiui užsimegzti jau yra susidariusi pakankama laiko distancija, primiršti, todėl mažiau slegiantys sovietmečiu susiformavę štampai.
  Bitės asmuo, kultūros žmones telkianti šios moters veikla pasirodė itin palanki įsipareigoti bendram darbui. Iš naujo užkalbindami Bitę ir jos bendrakeleives – Žemaitę, Lazdynų Pelėdą, Sofiją Čiurlionienę-Kymantaitę, atidžiai įsižiūrėdami į šių moterų kūrinius, remdamiesi naujais archyvinės medžiagos duomenimis, pristatydami istoriografinius tautinio atgimimo epochos konteksto tyrimus, straipsnių rinkinio “Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai” autoriai atveria naujas Bitės Kūrybos interpretavimo perspektyvas ir kuria dialogo lauką, kuris gali padėti pagilinti ne tik šios moters biografijos ir kūrybos, bet ir XIX-XX a. sandūros kultūros tyrinėjimus.

  Leave a Reply