Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis pdf, epub, mobi

Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis |

Atsisiųsti knygą Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bitutės žurnalas

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 22×28, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 38
 • ISBN ar kodas: 9771648088033


 • Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis.pdf
  Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis.epub
  Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis.mobi


  Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bitutės žurnalas, 2018, gegužė-birželis aprašymas

  Aprašymas

  Mielas bičiuli,

  Žinau, kad labai įdomūs dalykai vyksta telefono ar planšetės ekrane, mano draugas Jonvabalis Žybsis nuo jo neatitraukia nei žvilgsnio, nei pirštų. Bet va, skraidžiau aš su savo močiute Bite ir dairiausi aplinkui: kas vyksta tikrame gyvenime. O Dievulėli – kokios spalvos, kvapai, koks judėjimas! Viskas žydi, skleidžiasi, kruta, kvepia. Ir nusprendžiau, kad bent jau šiuo metų laiku būsiu atvira šiam pasauliui. O kur dar susitikimai ir žaidimai su bičiuliais, kai saulutė iki vėlaus vakaro neina gulti. Tad ir Tau patariu: žiūrėti, stebėti, klausytis, dalintis. O kad būtų apie ką su draugais kalbėtis, siūlau nepamiršti ir mano žurnaliuko – čia tiek mokslo ir tikėjimo žinių, tiek įdomybių iš praeities ir šiandienos, tiek įdomių susitikimų ir veiklos, kad nuobodu tikrai nebus.

  Ak, kaip nuostabu laukti vasaros tarp pavasarinių žiedų. Ir padėkoti už tai Kūrėjui, taip pat ir mamai, tėčiui, seneliams ir visiems, lydintiems mus tolyn.

  Tavo Bitutė

  Apie žurnalą „Bitutė“

  Vaikams (6–12 m.) skirtas kultūrinis žurnalas „Bitutė“ įvertintas jau ne vienos mažųjų skaitytojų kartos. Nuo 2002 m. leidžiamas ir turintis ištikimą būrį draugų žurnalas ir toliau išlieka atviras visiems vaikams, jų tėveliams, seneliams ir mokytojams, mėgstantiems skaityti, bendrauti , žaisti, tyrinėti ir atrasti!

  Mūsų tikslas – per žurnalo personažus bendrauti su vaikais, tapti kiekvieno vaiko, besidominčio jį supančiu pasauliu, draugu, bičiuliu. Norime parodyti vaikams domėjimosi pasauliu žavesį pasitelkdami modernius informacijos pateikimo būdus, taip pat vizualią informaciją, kuri lavina vaizduotę ir skatina kūrybiškumą.

  Bendradarbiaudami su profesionaliais menininkais ir jaunais kūrėjais, siekiame rasti patrauklių ir šiuolaikiškų būdų, kaip jaunajai kartai perteikti tiesos, gėrio, grožio idealus, ugdyti pagarbą šalia esančiam žmogui.

  Stengiamės, kad skelbiami straipsniai, menininkų kūryba skatintų vaikus domėtis Lietuvos ir pasaulio visuomeniniu, politiniu gyvenimu, istorija, kultūra, suvokti savo vietą šiuolaikiniame pasaulyje; pritaikytos mažiesiems skaitytojams literatūros, dailės, muzikos, kino apžvalgos padėtų pažinti ir pamilti kultūrą; psichologines ir socialines problemas nagrinėjantys straipsniai mokytų kurti saugesnę, bendruomeniškumo principais grindžiamą aplinką.

  Kad būtume pasiekiami kiekvienam vaikui 2007 m. tapome internetinės bendruomenės dalimi ir įkūrėme svetainę www.bitute.lt. 2015 m. svetainę atnaujinome, modernizavome.

  Tikimės, kad „Bitutės“ žurnalas ir svetainė mažuosius mūsų bičiulius skatins kurti, kritiškai mąstyti, reikšti savo nuomonę, būti aktyviais piliečiais!

  Leave a Reply