Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis pdf, epub, mobi

Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis |

Atsisiųsti knygą Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bitutės žurnalas

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 22×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 38
 • ISBN ar kodas: 9771648088032


 • Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis.pdf
  Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis.epub
  Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis.mobi


  Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bitutės žurnalas, 2018, kovas-balandis aprašymas

  Aprašymas

  Saulė vis šilčiau šviečia, iš lėto pradeda augti gėlės ir skleistis žiedai. Visi jie tokie gražūs ir taip džiugina širdį. Skirtingi, bet visi savaip nuostabūs. Visai kaip žmonės. Juk ir žmonės skirtingi, bet papildo vienas kitą. Gamtoje daug laiko praleidžiantys Europos skautai per džiunglių istorijas patiria, kaip svarbu vienas kitą palaikyti ir daryti gerus darbus savo artimui. Žymus dainininkas Merūnas, jaunystėje patyręs patyčių, dabar džiaugiasi savo kitoniškumu ir jam duotais talentais. Priimti net ir negalią turintį vaiką mus moko neprigirdinčios Jorės istorija. O ar žinote, kad ir Jėzus dėl to, jog buvo kitoks, kentė didžiulius pažeminimus ir patyrė kančią? Bet ta kančia atpirko visą žmoniją! Tad laukdami šv. Velykų, pagalvokime apie tai, kad kiekvienas žmogus yra nuostabus Dievo kūrinys, kuriam Jis padovanojo skirtingus talentus ir suteikė įvairių dovanų. Tu taip pat esi Jo mylimas vaikas, kuriam skirta augti ir žydėti, kaip kad po truputį pradeda žydėti pavasariu kvepianti gamta. Smagaus ir prasmingo laiko kartu su žurnaliuku tau linki – Tavo Bitutė.

  Apie žurnalą „Bitutė“

  Vaikams (6–12 m.) skirtas kultūrinis žurnalas „Bitutė“ įvertintas jau ne vienos mažųjų skaitytojų kartos. Nuo 2002 m. leidžiamas ir turintis ištikimą būrį draugų žurnalas ir toliau išlieka atviras visiems vaikams, jų tėveliams, seneliams ir mokytojams, mėgstantiems skaityti, bendrauti , žaisti, tyrinėti ir atrasti!

  Mūsų tikslas – per žurnalo personažus bendrauti su vaikais, tapti kiekvieno vaiko, besidominčio jį supančiu pasauliu, draugu, bičiuliu. Norime parodyti vaikams domėjimosi pasauliu žavesį pasitelkdami modernius informacijos pateikimo būdus, taip pat vizualią informaciją, kuri lavina vaizduotę ir skatina kūrybiškumą.

  Bendradarbiaudami su profesionaliais menininkais ir jaunais kūrėjais, siekiame rasti patrauklių ir šiuolaikiškų būdų, kaip jaunajai kartai perteikti tiesos, gėrio, grožio idealus, ugdyti pagarbą šalia esančiam žmogui.

  Stengiamės, kad skelbiami straipsniai, menininkų kūryba skatintų vaikus domėtis Lietuvos ir pasaulio visuomeniniu, politiniu gyvenimu, istorija, kultūra, suvokti savo vietą šiuolaikiniame pasaulyje; pritaikytos mažiesiems skaitytojams literatūros, dailės, muzikos, kino apžvalgos padėtų pažinti ir pamilti kultūrą; psichologines ir socialines problemas nagrinėjantys straipsniai mokytų kurti saugesnę, bendruomeniškumo principais grindžiamą aplinką.

  Kad būtume pasiekiami kiekvienam vaikui 2007 m. tapome internetinės bendruomenės dalimi ir įkūrėme svetainę www.bitute.lt. 2015 m. svetainę atnaujinome, modernizavome.

  Tikimės, kad „Bitutės“ žurnalas ir svetainė mažuosius mūsų bičiulius skatins kurti, kritiškai mąstyti, reikšti savo nuomonę, būti aktyviais piliečiais!

  Leave a Reply