Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris pdf, epub, mobi

Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris |

Atsisiųsti knygą Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bitutės žurnalas

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 22×28, minkši voiršeliai
 • Puslapių skaičius: 38
 • ISBN ar kodas: 9771648088031


 • Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris.pdf
  Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris.epub
  Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris.mobi


  Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bitutės žurnalas, 2018, sausis-vasaris aprašymas

  Aprašymas

  Mielas bičiuli,

  Ech, kaip smagu buvo švęsti šv. Kalėdas, grožėtis Naujųjų metų fejerverkais! Ir nors tai jau baigėsi, yra viena labai gera naujiena. Įsimintinų švenčių šią žiemą dar tikrai bus! Juk artėja įspūdinga diena Lietuvos istorijoje – praėjo lygiai šimtas metų nuo tos lemtingos Vasario 16 dienos, kai Vilniuje buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, skelbiantis, kad atkuriama nepriklausoma Lietuvos valstybė. Tad šiame numeryje rasi tikrai daug įdomių užduočių ir pokalbių, kuriuose sužinosi įvairių dalykų apie mūsų visų Tėvynę – Lietuvą. Apie jos papročius, istoriją ir, žinoma, meilę bei atsidavimą savo šaliai. Tad leiskis į didelį nuotykį kartu su „Bitute“ ir nepamiršk dalyvauti žurnalo konkursuose.

  Tavo Bitutė

  Apie žurnalą „Bitutė“

  Vaikams (6–12 m.) skirtas kultūrinis žurnalas „Bitutė“ įvertintas jau ne vienos mažųjų skaitytojų kartos. Nuo 2002 m. leidžiamas ir turintis ištikimą būrį draugų žurnalas ir toliau išlieka atviras visiems vaikams, jų tėveliams, seneliams ir mokytojams, mėgstantiems skaityti, bendrauti , žaisti, tyrinėti ir atrasti!

  Mūsų tikslas – per žurnalo personažus bendrauti su vaikais, tapti kiekvieno vaiko, besidominčio jį supančiu pasauliu, draugu, bičiuliu. Norime parodyti vaikams domėjimosi pasauliu žavesį pasitelkdami modernius informacijos pateikimo būdus, taip pat vizualią informaciją, kuri lavina vaizduotę ir skatina kūrybiškumą.

  Bendradarbiaudami su profesionaliais menininkais ir jaunais kūrėjais, siekiame rasti patrauklių ir šiuolaikiškų būdų, kaip jaunajai kartai perteikti tiesos, gėrio, grožio idealus, ugdyti pagarbą šalia esančiam žmogui.

  Stengiamės, kad skelbiami straipsniai, menininkų kūryba skatintų vaikus domėtis Lietuvos ir pasaulio visuomeniniu, politiniu gyvenimu, istorija, kultūra, suvokti savo vietą šiuolaikiniame pasaulyje; pritaikytos mažiesiems skaitytojams literatūros, dailės, muzikos, kino apžvalgos padėtų pažinti ir pamilti kultūrą; psichologines ir socialines problemas nagrinėjantys straipsniai mokytų kurti saugesnę, bendruomeniškumo principais grindžiamą aplinką.

  Kad būtume pasiekiami kiekvienam vaikui 2007 m. tapome internetinės bendruomenės dalimi ir įkūrėme svetainę www.bitute.lt. 2015 m. svetainę atnaujinome, modernizavome.

  Tikimės, kad „Bitutės“ žurnalas ir svetainė mažuosius mūsų bičiulius skatins kurti, kritiškai mąstyti, reikšti savo nuomonę, būti aktyviais piliečiais!

  Leave a Reply