Blogiausi pasaulio vaikai 2 pdf, epub, mobi

Blogiausi pasaulio vaikai 2 | David Walliams

Atsisiųsti knygą Blogiausi pasaulio vaikai 2 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15c21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786094662874


 • Blogiausi pasaulio vaikai 2.pdf
  Blogiausi pasaulio vaikai 2.epub
  Blogiausi pasaulio vaikai 2.mobi


  Blogiausi pasaulio vaikai 2 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Blogiausi pasaulio vaikai 2 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Blogiausi pasaulio vaikai 2 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Blogiausi pasaulio vaikai 2 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Blogiausi pasaulio vaikai 2 aprašymas

  Aprašymas

  David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu – pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje! Jo knygų veikėjai dažnai nesielgia taip, kaip turėtų, bet juk kaip tik už tai mes juos ir mylime.

  Jei jau skaitėte pirmąją jo knygą apie blogiausius pasaulyje vaikus, jums tikrai bus įdomu susipažinti su nauju blogiukų būriu. Jūsų dėmesiui – Lepūnas Bredas, Superžvaigždė Steisė, namų darbų nekenčiantis Haris ir visi kiti, priverčiantys griebtis už galvos ir tėvus, ir mokytojus, ir kaimynus!

  Neskaitykite šios knygos “Blogiausi pasaulio vaikai 2”, jei neturite humoro jausmo. Skaitykite, jei norite pasijuokti iš blogiukų, kuriems nutinka įvairiausių nuotykių – ir džiaukitės, kad jūs ne tokie. O jei esate bent truputėlį panašūs į šios knygos veikėjus, tai šios istorijos turėtų jums patikti dar labiau!

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė

  Leave a Reply