Brolija 1. Atstumtieji pdf, epub, mobi

Brolija 1. Atstumtieji | John Flanagan

Atsisiųsti knygą Brolija 1. Atstumtieji pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786094413650 • Brolija 1. Atstumtieji.pdf
  Brolija 1. Atstumtieji.epub
  Brolija 1. Atstumtieji.mobi


  Brolija 1. Atstumtieji pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Brolija 1. Atstumtieji pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Brolija 1. Atstumtieji knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Brolija 1. Atstumtieji pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Brolija 1. Atstumtieji aprašymas

  Aprašymas

  Skandija – karinga šalis. Čia vertinama jėga, ištvermė ir gebėjimas bendradarbiauti. Būti geru kariu – didelė garbė.

  Kaip skandai tampa kariais? Šešiolikos sulaukę jaunuoliai suskirstomi į komandas, vadinamas brolijomis. Tris mėnesius jie turės kartu gyventi, sunkiai treniruotis ir mokytis laivybos, mūšio taktikos, kautis ginklais ir dirbti išvien. Brolijos turi ne tik atlaikyti sunkius išbandymus, bet ir rungtyniauti tarpusavyje. Laimėti gali tik viena.

  Halas – pusiau skandas, pusiau araluenietis. Dėl savo kilmės jis dažnai nuvertinamas ir pašiepiamas. Nesvarbu, kad turi įgimtą talentą laivybai ir yra puikus išradėjas. Kiti jo brolijos nariai – tokie patys atstumtieji, kurių niekas nenorėjo savo komandose. Tačiau jie drąsūs, protingi, išradingi ir žino, ko siekia. Vaikinams teks sutelkti visas jėgas ir sumanumą, kad įrodytų, ko iš tiesų verti.
  Šiandien jie – atstumtieji. Tačiau galbūt rytoj taps didvyriais.

  Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje „Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!?

  Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  Leave a Reply