Budinti šviesa pdf, epub, mobi

Budinti šviesa |

Atsisiųsti knygą Budinti šviesa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 13×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 268
 • ISBN ar kodas: 9785417010583 • Budinti šviesa.pdf
  Budinti šviesa.epub
  Budinti šviesa.mobi


  Budinti šviesa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Budinti šviesa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Budinti šviesa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Budinti šviesa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Budinti šviesa aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Budinti šviesa” – įtaigi, giliai jaudinanti meilės istorija yra trečiasis daugybę literatūrinių premijų pelniusio autoriaus romanas (po “Jūros žvaigždės” ir “Atpirkimo krioklio”), užbaigiantis Airijai skirtą ciklą.

  Pasakojimas apie pasiaukojančią meilę, apie išsiskyrimus ir susitaikymus, apie drąsą gyventi taip, kaip liepia širdis, yra iš tikrųjų sukrečiantis ir pakeliantis dvasią.

  Joseph O’Connor (Džozefas O’Konoras) – šiuolaikinis airių rašytojas (g. 1963 m. Dubline), daugiau nei dešimties literatūriniame pasaulyje itin vertinamų knygų, išverstų į daugelį pasaulio kalbų, autorius. Lietuvių kalba jau išleista: „Pardavėjas“ (2000), „Kaubojai ir indėnai“ (2005), „Jūros žvaigždė“ (2007), „Atpirkimo krioklys“ (2009).

  Iš anglų kalbos vertė Nijolė Regina Chijenienė

  Leave a Reply