Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje pdf, epub, mobi

Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje | Tomas S. Butkus

Atsisiųsti knygą Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vario burnos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 40
 • ISBN ar kodas: 9786099546476


 • Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje.pdf
  Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje.epub
  Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje.mobi


  Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje aprašymas

  Aprašymas

  2012 m. į literatūros pasaulį atkeliavo Bumba Dumba – smalsus ir išradingas žmogelis, nenustygstantis vietoje ir vis trokštantis sužinoti daugiau. Pirmoje knygoje apkeliavęs Visatos pakraščius, šį kartą jis patenka į miestą. „Kur daugiau, jei ne mieste, surasi draugų“ – nutaria Bumba Dumba, ir nuotykiai Kabančių Riestainių gatvėje prasideda.

  Painūs gatvių labirintai, besikuždantys šešėliai ir paslaptingi dūmų kamuoliai – viskas, kas aprašyta šioje knygoje “Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje “, nutiko beveik iš tikrųjų. „Seniau ta Vilniaus vieta vadinosi Kaminais. Šią gatvę skersai išilgai išvaikščiojau kartu su vaikais, o paskui čia užsuko ir Bumba Dumba“, – pasakoja knygos autorius.

  Knygoje “Bumba Dumba Kabančių Riestainių gatvėje ” keletas naujovių: tuščios vietos paliktos nuspalvinti vaikams, o visi paveikslėliai jungiasi vienas su kitu ir sudaro beveik 10 metrų ilgio piešinį.

  Pirmoji Tomo S. Butkaus knyga vaikams „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“ Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus buvo apdovanota reikšmingiausio 2012 m. debiuto premija ir pateko į geriausių 2013 metų knygų vaikams penketuką. 2015 m. Bumba Dumba atstovavo Lietuvai Bolonijos vaikų knygų mugėje.

  Leave a Reply