Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika pdf, epub, mobi

Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika | Jurgita Andriuškienė

Atsisiųsti knygą Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Klaipėdos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 151
 • ISBN ar kodas: 9789955186588 • Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika.pdf
  Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika.epub
  Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika.mobi


  Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Burnos ligų epidemiologija ir profilaktika aprašymas

  Aprašymas

  Šioje mokomojoje knygoje trumpai išdėstyti burnos ertmės ligų mokslinių tyrimų planavimo ir vykdymo metodologiniai aspektai, aptarti svarbiausi burnos ligų rizikos veiksniai ir jų kontrolės galimybės įgyvendinant profilaktines programas. Leisdinyje pateikiami naujausi odontologinių ligų ir būklių paplitimo duomenys, aptariami burnos sveikatos netolygumai ir juos lemiantys veiksniai.

  Knyga skirta burnos higienistams, gydytojams odontologams, visuomenės sveikatos specialistams, pedagogams ir kitų sričių atstovams, kurių darbo tikslas yra padėti žmonėsms išvengti ligų ir sustiprinti burnos sveikatą.

  Leave a Reply