Būties psichologija pdf, epub, mobi

Būties psichologija | Abraham H. Maslow

Atsisiųsti knygą Būties psichologija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 342
 • ISBN ar kodas: 9785415022038 • Būties psichologija.pdf
  Būties psichologija.epub
  Būties psichologija.mobi


  Būties psichologija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Būties psichologija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Būties psichologija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Būties psichologija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Būties psichologija aprašymas

  Aprašymas

  Abraham Harold Maslow (Abrahamas Haroldas Maslou, 1908-1970) – psichologijos profesorius, vienas iš humanistinės psichologijos pradininkų. Labiausiai žinomas kaip poreikių hierarchijos teorijos autorius. Energingas mokslininkas, profesorius buvo daugiau nei dvidešimties knygų autorius. “Būties psichologija” pirmą kartą buvo išleista 1962 m., Niujorke, kaip įvairių 1955-1960 m. A. H. Maslow parašytų straipsnių ir paskaitų rinkinys.

  “Nuostabios galimybės, paslaptingos gelmės” ir platesnė žmogaus prigimties samprata – tai viena pagrindinių veikalo “Būties psichologija” temų. Autorius A. H. Maslow neapsimetinėja turįs lengvų atsakymų, išsamių apibendrinimų ar įtikinamų sprendimų, kurie leistų skaitytojui pajusti visiško aiškumo malonumą. Tačiau ką jis tikrai turi, tai gilų tikėjimą žmogumi ir žmonijos ateitimi, paremta pačiomis esminėmis žmogaus vertybėmis.

  Jei norime padėti žmonėms tapti tobulesniais, turime suvokti, kad jie ne tik stengiasi realizuoti save, bet ir nenori, bijo ar negali to padaryti. Tik visiškai įvertinę šią ligos ir sveikatos dialektiką galime padėti pakreipti svarstyklių lėkštę sveikatos naudai.
  Abraham H. Maslow

  Leave a Reply