Chirurgas (3-oji laida) pdf, epub, mobi

Chirurgas (3-oji laida) | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Chirurgas (3-oji laida) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955138075


 • Chirurgas (3-oji laida).pdf
  Chirurgas (3-oji laida).epub
  Chirurgas (3-oji laida).mobi


  Chirurgas (3-oji laida) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Chirurgas (3-oji laida) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Chirurgas (3-oji laida) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Chirurgas (3-oji laida) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Chirurgas (3-oji laida) aprašymas

  Aprašymas

  Savo garsiausiame medicininiame trileryje „Chirurgas“ daugybės bestselerių autorė Tess Gerritsen sukūrė nepamirštamą blogį, žudiką, kurį gali sustabdyti tik viena moteris.

  Naktį jis tyliai įeina į namus, įslenka į miegamąjį, ir stebi moterį, net nenujaučiančią, koks siaubas jos laukia. Preciziškas ir itin skrupulingas žmogžudystės būdas sufleruoja, kad tai gali būti su medicina susijęs žmogus. Bostono laikraščiai ir įbauginti žmonės jį vadina Chirurgu…

  Vienišas moteris medžiojantis žudikas kelia baimę, o bylą tiriantys detektyvai Tomas Muras ir Džeinė Ricoli teturi vieną užuominą. Gydytoja chirurgė Katerina Kordel prieš dvejus metus tapo labai panašaus nusikaltimo auka. Ją išžagino ir ketino nužudyti, tačiau Katerina gynėsi ir nušovė užpuoliką. Dabar ji slepia savo baimes po atšiaurios ir elegantiškos gydytojos išore ir puikios chirurgės reputacija.

  Tačiau panašu, kad mieste siautėjantis šaltakraujis žudikas nusitaikė būtent į ją. Su kiekvienu nauju nusikaltimu jis, rodos, artėja prie Katerinos ir žino apie ją viską – praeities įvykius, darbą, gyvenamąją vietą. Vienintelis jos nusiraminimas – detektyvas Muras, tačiau net ir jis sunkiai gali apsaugoti moterį nuo puikiai pasiruošusio, smulkmeniško medžiotojo, kuris žino visas savo aukų paslaptis ir baimes.

  Šiurpą keliantis Tess Gerrtitsen „Chirurgas“ supažindins su įvairiais veikėjais nuo ligoninės priimamojo iki morgo. Visi personažai itin tikroviški, o aplinkos autentiškos detalės neleidžia abejoti tuo, kas vyksta – juk knygos autorė – medikė. „Chirurgas“ atskleis, kad tie, kurie gydo, gali ir žudyti, o tie, kurie saugo – bausti.

  „Greitai besivystanti, nuostabios įtampos kupina istorija, kuri užtikrintai veda prie šiurpios ir įtemptos kulminacijos.“

  People

  „Aukščiausio lygio trileris… Ryškūs personažai tiesiog prikausto akis prie puslapio. Prie tokios knygos prasėdėsi visą naktį.“

  Kirkus Review

  „Gerritsen gerbėjai jau žino, ko iš jos tikėtis: įspūdingos, įtraukiančio siužeto istorijos su įtikinamais veikėjais. Toks yra ir „Chirurgas“. Tegul nauji skaitytojai atranda, kas taip žavi Geritsen gerbėjus.“

  Booklist

  Tess Gerritsen (g. 1953 m.) – kinų-amerikiečių kilmės rašytoja, daugybės bestselerių autorė, jos knygos verčiamos į 37 kalbas, parduota daugiau nei 25 milijonai egzempliorių. T. Gerritsen baigė Stanfordo universitetą, mokėsi medicinos mokykloje Kalifornijos universitete San Franciske ir įgijo gydytojos specialybę. Yra pelniusi Nero Wolfe apdovanojimą (už romaną „Dingusios“) ir RITA apdovanojimą (už romaną „Chirurgas“). Autorė vėliau parašė „Chirurgo“ tęsinį „Pameistrys“.

  T. Gerritsen romanų serija apie detektyvę Džeinę Rizoli ir medicinos ekspertę Morą Ails įkvėpė TV serialą apie šias dvi nusikaltimų tyrėjas – „Rizzoli & Isles“ (liet. „Detektyvė Rizoli“).

  Kurį laiką rašymą ji derino su darbu ligoninėje. Šiuo metu rašytoja jau nutraukė profesinę karjerą ir yra atsidavusi tik knygų rašymui. Labai mėgsta groti smuiku ir organizuoja susitikimus su muzikuojančiais draugais. Gyvena Meine, JAV, su vyru, turi du sūnus.

  Iš anglų kalbos vertė Paulina Kruglinskienė

  Leave a Reply