Čia tai bent. Smagūs eksperimentai pdf, epub, mobi

Čia tai bent. Smagūs eksperimentai |

Atsisiųsti knygą Čia tai bent. Smagūs eksperimentai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 25×36, dėžė
 • ISBN ar kodas: 9786090132333


 • Čia tai bent. Smagūs eksperimentai.pdf
  Čia tai bent. Smagūs eksperimentai.epub
  Čia tai bent. Smagūs eksperimentai.mobi


  Čia tai bent. Smagūs eksperimentai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Čia tai bent. Smagūs eksperimentai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Čia tai bent. Smagūs eksperimentai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Čia tai bent. Smagūs eksperimentai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Čia tai bent. Smagūs eksperimentai aprašymas

  Aprašymas

  Rinkinyje rasite eksperimentų knygą ir visas priemones, kurių prireiks atliekant eksperimentus namuose: skirtingo dydžio mėgintuvėlių, pipečių, termometrą, filtravimo popierių, didinamą stiklą ir kitų priemonių.

  Knygoje pateikiama daugiau nei 30 nesudėtingų ir smagių bandymų smalsiems vaikams, norintiems sužinoti, kas vyksta mūsų aplinkoje. Vaikai ne tik atliks eksperimentus, bet supras, kaip mokslas veikia kasdienybėje, susipažins su gamtos, fizikiniais, cheminiais ir mechaniniais reiškiniais, geriau supras mus supantį pasaulį.

  Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.

  Leave a Reply