Cinko berniukai pdf, epub, mobi

Cinko berniukai | Svetlana Aleksijevič

Atsisiųsti knygą Cinko berniukai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786090126707


 • Cinko berniukai.pdf
  Cinko berniukai.epub
  Cinko berniukai.mobi


  Cinko berniukai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Cinko berniukai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Cinko berniukai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Cinko berniukai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Cinko berniukai aprašymas

  Aprašymas

  “Cinko berniukai” (1989) – knyga apie jaunuolius, patekusius į karo sūkurį svetimoje šalyje, priverstus kovoti su civiliais jos gyventojais, išduotus savo valstybės.

  Remdamasi karo dalyvių atsiminimais, pokalbiais su žuvusių ir suluošintų karių motinomis, rašytoja rūsčiai ir įtaigiai pasakoja apie nežmonišką karo prigimtį ir jo aukų artimųjų skausmą, jai rūpi tie, kurie išliko gyvi ir tebetiki savimi. Knyga apie karą, kuris buvo nematomas ir slepiamas nuo liaudies, – apie sovietų karą Afganistane. Apie šį karą žmonės galėjo numanyti tik iš karstų, siunčiamų iš negirdėtos neregėtos šalies. Tatai jau kitas karas, ir žmogus jame jau kitoks.

  Už šią knygą S. Aleksijevič kitados buvo persekiojama, tai matyti iš pridedamos teismo posėdžių medžiagos ir įvairių šalių organizacijų laiškų, ginančių rašytojos teisę kalbėti tiesą.

  Iš rusų k. vertė

  Algimantas Aleksandras Mikuta

  Leave a Reply